Administratívny pracovník/Referent vymáhania pohľadávok

BL Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.3.2019
Mzdové podmienky (brutto)
750 eur + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna telefonická a písomná komunikácia s dlžníkmi za účelom
mimosúdneho vysporiadania záväzkov
- navrhovanie riešení na vysporiadanie omeškaných splátok
- uzatvárenie dohôd o splatení záväzkov a kontrola ich plnenia
- spracovanie výsledkov z uskutočnených hovorov v informačnom
systéme
- iné pracovné úlohy súvisiace s agendou

- doplňujúce finančné ohodnotenie zamestnancov
- stravné lístky uhrádza zamestnávateľ v plnej výške
- flexibilná pracovná doba
- pitný režim zabezpečený počas pracovnej doby
- účasť na školeniach, teambuildingoch pre zamestnancov
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- dlhodobá stabilná práca

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 20.02.2019. Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v BL Consulting, s. r. o.

Na základe CV posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na hľadanú pracovnú pozíciu.

Ak spĺňate požiadavky, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 10 dní od prijatia Vášho životopisu.

Ak Vás nekontaktujeme do 10 dní, žiaľ vybrali sme iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám na danú pracovnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- výborné komunikačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovedný prístup k práci
- asertivita, dôslednosť, flexibilita

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – výhodou
Maďarský jazyk - výhodou

Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
prax nie je nutnosťou, ale výhodou

Spoločnosť BL Consulting, s.r.o. sa zaoberá vymáhaním pohľadávok, pričom spolupracuje s advokátskou kanceláriou väčšieho typu so sídlom v Bratislave, poskytujúca služby v oblasti práva pre slovenskú a zahraničnú klientelu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3594830  Dátum zverejnenia: 6.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 eur + odmeny