Samostatná účtovníčka/účtovník

BKP REAL, spol. s r.o.

Miesto práce
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 eur /netto/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o komplexné firemné účtovníctvo v rozsahu:
- Samostatné priebežné spracovávanie komplexnej účtovnej agendy
- evidencia účtovných záznamov v súlade s predpismi
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej a daňovej oblasti
- Účtovanie a evidencia prijatých faktúr, vystavených faktúr a dobropisov
- Sledovanie termínov platnosti faktúr, zadávanie príkazov na úhradu faktúr
- účtovanie bankových výpisov
- účtovanie pokladne
- účtovanie úverov, leasingov, záväzkov, interných dokladov, zápočtov
- vypracovanie mesačných priznaní DPH, kontrolných výkazov, súhrnných výkazov
- spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi
- evidencia a účtovanie o pohyboch majetku, zaradenie, odpisy, vyradenie
- príprava štatistických výkazov
- výpočet a platba daní, zostavenie daňového priznania právnickej osoby, zostavenie účtovnej závierky a poznámok
- Inventarizácia záväzkov a pohľadávok
- sledovanie zmien v legislatíve
- poskytovanie poradenskej a konzultačnej činnosti voči manažmentu v daňovej oblasti

- práca v príjemnom prostredí
- stravovanie priamo v areáli spoločnosti

- odpovedať budeme len kandidátom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný rozhovor. -termín nástupu od 1.11.18 alebo dohodou
-znalosť AJ,NJ vítaná
Ďakujeme za zaslané životopisy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.11.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosť na pozícii účtovníka min. 3 roky
- Znalosť problematiky dane z príjmu právnickej osoby a iných daňových zákonov
- Dobré znalosti práce na PC (Microsoft Word, Excel)
- Prax v účtovnom programe POHODA výhodou
-Znalosť AJ a NJ vítaná

Spoločnosť BKP REAL, spol. s r.o.zameriava svoju pôsobnosť na kúpu,predaj,prenájom a správu nehnuteľností.
Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Hľadáme šikovných a spoľahlivých ľudí do nášho tímu na splnenie nášho spoločného cieľa - poskytnúť našim zákazníkom komplexné služby.

Ľ. Podjavorinskej 2575/3B

Kontakt

ID: 3462197   Dátum zverejnenia: 4.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 eur /netto/