Technik na zapajanie optickeho internetu - Kosice

BKG s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
1 500 EUR/mesiacMzda je ukolova za pripojenych zakaznikov, pripadne ine ukony za jednotlivy kalendarny mesiac. Cca vychadza technikovi 20e na hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame - zodpovedneho technika na dlhodobu spolupracu
Idealne ELEKTRIKARA, samostateho a spolahliveho cloveka, ktory vie jednat so zakaznikmi. Sme na trhu od roku 2009 a pre nasich zakaznikov pokryvame cely region vychodneho a stredneho Slovenska.

Aktualna ponuka je na zriadovanie optickych pripojeni do bytov v bytovych domoch. Pricom technik zabezpecuje spustenie internetu, pripadne televizie v byte zakaznika.
Jedna sa o natiahnutie optiky zo spolocnych priestorov, od optickeho rozvadzaca, do bytu zakaznika. Instalacie budu vykonavane pre Telekom a ORANGE Slovensko v Kosiciach.
Pri vzajomnej spokojnosi a naslednej dohode je mozne realizovat aj pripojenia rodinnych domov.
Potrebna je ZIVNOST, vlastne auto, priklepova vrtacka, laptop, zakladne naradie(srubovaky, klieste).
Vybavu na zvaranie optiky, dodame my. Technika zaskolime a vsetko vysvetlime priamo v terene u zakaznikov.
Praca je viac menej flexibilna, no je potrebne dodrziavat lehoty v ktorych musi byt so zakaznikom dohonuty termin instalacie a nasledne jej prevedenie.
Hladame cloveka na DLHODOBU spolupracu. Odmenovanie je platene za vykonanu instalaciu = na zaver kalendarneho mesiaca sa vystavi faktura so supisom -poctom realizovanych instalacii, pripadne dalsich prac, ak budu vykonane.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť BKG s.r.o. od roku 2009 dodáva svoje profesionálne služby pre Slovenských telekomunikačných operátorov, od lokálnych Slovenských, po tých najväčších - nadnárodných ( Telekom a.s. , Orange Slovensko a.s. ). Venujeme sa výstavbe optických sieti, dátových sietí, ich servisu a rekonštrukcii. Rovnako pre našich klientov zabezpečujeme pripájanie ich nových zákazníkov na ich optickú sieť = pripájame na optiku rodinné domy, budovy a jednotlivé byty v bytových domoch.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4777103  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac