Údržbár - elektrikár - Piešťany a okolie (TT,TN kraj)

BK, a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 250 EUR/mesiacHrubá mzda sa skladá zo základnej mzdy 950 € brutto a variabilnej zložky podľa stanovených ukazovateľov až do výšky 300 € brutto + ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• miesto výkonu práce - Piešťany a zverené objekty v regióne
• vykonávanie preventívnej údržby, montáž a oprava elektrických zariadení a bleskozvodných sústav
• vykonávanie činnosti preventívnych prehliadok objektov podľa schváleného harmonogramu a rozsahu
• vykonávanie evidencie a odstraňovanie porúch na technických a strojných zariadeniach
• nahlasovanie porúch na technických a strojných zariadeniach
• realizovanie odpisov meračov energií
• riadenie sa internými predpismi spoločnosti BK, a.s. a dodržiavanie predpisov BOZP

• podpora odborného vzdelávania ( preškoľovanie) a kariérneho rastu zamestnancov
• motivačný systém ďalšieho odmeňovania
• odmena za odporučenie kandidáta - Referral program
• pridelené služobné vozidlo, mobil, tablet

Ak Vás naša ponuka zaujala, svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať e-mailom na nižšie uvedený kontakt. Na pohovor budú ďalej pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade, ak sa Vám neozveme, ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Vodičský preukaz

B

• odborná spôsobilosť podľa § 22
• kuričský preukaz - výhoda
• technické a logické myslenie
• lojálnosť, samostatnosť
• aktívny vodič

BK, a.s. má bohatú históriu, ktorá siaha až do roku 1995, kedy sme sa zameriavali na predaj osvetľovacej techniky a svietidiel. S plynulým vývojom sme postupne rozširovali naše služby. V roku 1998 sme pridali do našej ponuky služieb realizáciu a montáž elektroinštalácií a o dva roky neskôr sme založili novú divíziu facility managementu s pobočkami po celom Slovensku. Vzhľadom na náš rastúci vplyv a získanie mnohých významných zákaziek na Slovensku aj v zahraničí sme sa rozhodli ďalej posilňovať a rozširovať naše portfólio služieb.

V roku 2008 sme začali vyrábať nízkonapäťové rozvádzače v priestore našej vlastnej výrobnej haly. V roku 2017 sme pridali do našej činnosti realizáciu stavebných rekonštrukcií a fit outov, čím sme sa stali ešte viac komplexným partnerom pre našich klientov. V roku 2021 sme sa stali súčasťou skupiny ZSE, člena skupiny E.ON čo nám otvorilo nové príležitosti pre ďalší rozvoj a rast. Tento krok nás posilnil ako významného hráča na trhu a umožnil nám využívať synergie so skupinou ZSE.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personal
E-mail: poslať životopis
ID: 4497842  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac