Technik údržby - Námestovo

BK, a.s.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný základný plat od 900€ (v závislosti od skúseností uchádzača) + individuálna výkonnostná prémia až do výšky 150€ + príplatok za pracovnú pohotovosť až do výšky 100€ + ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Miesto výkonu práce - Námestovo
• Vykonávať preventívnu údržbu, montáž a opravu elektrických zariadení a bleskozvodných sústav
• Vykonávať drobnú údržbu súvisiacu s prevádzkovaním zverených objektov
• Vykonávať činnosti preventívnych prehliadok objektov podľa schváleného harmonogramu a rozsahu
• Vykonávať evidenciu a odstraňovanie porúch na technických a strojných zariadeniach
• Nahlasovať poruchy na technických a strojných zariadeniach
• Realizovať odpisy meračov energií
• Pri práci sa riadiť internými predpismi spoločnosti BK, a.s. a dodržiavať predpisy BOZP

• Nástupný základný plat od 900€ (v závislosti od skúseností uchádzača)
• Individuálna výkonnostná odmena až do výšky 150€
• Príplatok za pracovnú pohotovosť až do výšky 100€
• Príplatok za prácu v noci
• Podpora odborného vzdelávania a kariérneho rastu zamestnancov
• Rozmanitý motivačný systém ďalšieho odmeňovania

Ak Vás naša ponuka zaujala, svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať e-mailom alebo poštou na nižšie uvedené kontakty. Na pohovor budú ďalej pozvaní len vybraní uchádzači v lehote do troch týždňov od doručenia žiadosti o zamestnanie. V prípade, že sa Vám v danom termíne neozveme, ešte raz Vám ďakujeme za prejavený záujem.
Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, priložte k žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so Spracúvaním osobných údajov (dostupné na: http://www.bkgroup.info/kariera/).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

• Odborná spôsobilosť podľa §21, alebo §22, alebo §23 vyhlášky MPSVaR č. 718/2002 Z.z.
• Kuričský preukaz - výhoda
• Technické a logické myslenie
• Samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť

Spoločnosť BK už viac ako 20 rokov poskytuje svoje služby v oblasti elektroinštalácií a správy a údržby budov v celej Európe a Afrike. Naše služby zahŕňajú projektovanie, výstavbu, obstarávanie, logistiku a inštaláciu systémov nízkeho a vysokého napätia. Divízia správy a údržby poskytuje pre klientov služby spojené s facility managementom a údržbou budov. 200 špecializovaných pracovníkov pracuje na rôznych projektoch nielen v Slovenskej republike, ale aj Rumunsku, Čade a Alžírsku. Pre viacerých významných svetových klientov sme realizovali projekty ako sú letiská, hotely, nemocnice alebo výrobné haly.
For over 20 years BK has specialized in electrical systems in both installation and maintenance across Europe and Africa. Our services include design and build, procurement and logistics, and the installation of both low and high voltage systems. The company's service and maintenance division make sure that we can take over the facility management of our clients buildings. Our 200 specialists have worked on different sites in Slovakia and abroad such as Romania, Chad and Algeria. We have completed highly complex projects including airports, hotels, hospitals and manufacturing facilities for some of the world's most demanding customers.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BK, a.s.
Dopravná 19
921 01 Piešťany
ID: 3410489   Dátum zverejnenia: 23.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný základný plat od 900€ (v závislosti od skúseností uchádzača) + individuálna výkonnostná prémia až do výšky 150€ + príplatok za pracovnú pohotovosť až do výšky 100€ + ďalšie príplatky