Elektroúdržbár (správa a údržba budov)

BK, a.s.

Bratislavský kraj, Bratislava, Trnavský kraj, Piešťany, Žilinský kraj, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Prešovský kraj, Prešov, Košický kraj, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preventívne údržby a opravy porúch elektrických zariadení a rozvádzačov
- výkon drobnej strojnej údržby súvisiacej s prevádzkovaním zverených objektov
(zámočnícke, inštalatérske práce, sanita a pod.)
- evidencia porúch na technických a strojných zariadeniach, nahlasovanie porúch, odpisy meračov energií
- výkon činnosti preventívnych prehliadok objektov podľa schváleného harmonogramu a rozsahu
- súčinnosť so subdodávateľskými spoločnosťami pri odstraňovaní špecifických porúch a havárií
- vedenie dokumentácie súvisiacej s výkonom činnosti

Disponujeme rozmanitým motivačným odmeňovacím systémom, ktorý zohľadňuje aj individuálne nasedenie zamestnancov a prístup k práci.
Všetky pracovné pozície sú pre nás rovnako dôležité uvedomujúc si silu kolektívu.
Naši zamestnanci majú u nás možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania.
Naša neformálna firemná kultúra výtvára predpoklad pre pestovanie pracovných vzťahov a umožňuje sa nám stretávať na rôznych spoločných akciách a podujatiach aj mimo pracovného času.

Svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať aj e-mailom alebo poštou na nižšie uvedené kontakty. V žiadosti uveďte názov miesta práce o ktoré máte záujem.
Na pohovor budú ďalej kontaktovaní a pozvaní len vybraní uchádzači v lehote do troch týždňov od doručenia žiadosti o zamestnanie. V prípade, že sa Vám v danom termíne neozveme, ešte raz Vám ďakujeme za prejavený záujem.
V žiadosti uveďte súhlas s evidovaním osobných údajov v personálnej databáze BK skupiny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Vodičský preukaz

B

- prax 3 roky - výhodou
- min. § 22
- samostatnosť
- dôslednosť
- zodpovednosť

Skupina BK má viac ako 20 ročnú históriu a na základe svojich dlhoročných skúseností prináša svojim klientom komplexné a efektívne riešenia v oblasti technológií budov, v súlade s európskymi a svetovými štandardmi.
Skupina BK je tím pozostávajúci z viac ako 300 odborníkov a špecializuje sa na poskytovanie komplexných služieb v oblasti technického zariadenia budov a na poskytovanie služieb v oblasti facility manažmentu so zameraním na technickú správu nehnuteľností. Cieľom je poskytovať komplexný balík činností a služieb pre klientov z komerčného, administratívneho, industriálneho a verejného sektora.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BK, a.s.
Dopravná 19
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: Personal
E-mail: poslať životopis
ID: 2216013   Dátum zverejnenia: 5.1.2018