Obchodný zástupca pre východoslovenský kraj

BK HYGIENE s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
1 300 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od Tebou dosiahnutých výsledkov. U nás máš možnosť platového i kariérneho rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov - pravidelné návštevy
  • akvizícia nových zákazníkov
  • prezentácia a propagácia predmetov predaja
  • práca s databázou klientov – plánovanie, sledovanie a vyhodnocovanie obchodných aktivít klientov
  • budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkom
  • plánovanie predaja za účelom plnenia obchodných plánov
  • reporting
  • cenové monitoringy
  • poradenstvo zákazníkom
  • spolupráca pri tvorbe objednávok
  • preberanie reklamácií​

​-zázemie stabilnej firmy
​-samostatná a zodpovedná pozícia
​-mladý a priateľský kolektív

​-priestor pre sebarealizáciu a odborný rast

-služobný mobilný telefón, notebook

-atraktívne finančné ohodnotenie založené na výkone

-možnosť nákupu za zvýhodnené ceny

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky a vyhovujú našim kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Drogérie, lekárne, detské obchody

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

2

​- komunikatívnosť
​- zodpovednosť
​- časová flexibilita
​- príjemné vystupovanie
​- prax na pozícii obchodného zástupcu pre MO drogérie a lekárne výhodou

-možnosť kombinácie zo súčasným zamestnaním

Firma BK HYGIENE s.r.o., sa špecializuje na distribúciu drogérie a kozmetických produktov. Svojím sortimentom zabezpečuje pokrytie potrieb zákazníkov v oblasti osobnej hygieny, domácej starostlivosti a krásy. Zameriava sa na dodávku kvalitných produktov, aby zákazníkom poskytla široký výber a zároveň zaručila ich spokojnosť s kvalitou. Firma disponuje efektívnym distribučným systémom a profesionálnym tímom, čo jej umožňuje efektívne a spoľahlivo zabezpečovať dodávky svojim obchodným partnerom.

Kontakt

Kontaktná osoba: personálny pracovník
E-mail: poslať životopis
ID: 4807561  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac