Lakovník, vedúci zmeny v práškovej lakovni

BJ POWDER, s.r.o.

Miesto práce
Smolenice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 700 EUR/mesiac13.plat ,odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

lakovač:
-riadenie práce striekacieho tímu
- práškové lakovanie striekacou pištoľou oceľových a hliníkových predmetov,
- príprava farby na striekanie, príprava striekacej pištole pred lakovaním
- priebežná kontrola kvality náteru, kontrola dielov pred lakovaní
- demontáž a čistenie striekacej pištole
-samostatná zodpovednosť za kvalitu nastriekaných komponentov

pitný režim, stravné lístky a iné, mzdový automat

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu [email protected]

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti BJ POWDER, s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemysel

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- vek min. 18 rokov
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- ochota pracovať a učiť sa nové veci.

Spoločnosť BJ POWDER, s.r.o. sa zaoberá povrchovou úpravou oceľových a hliníkových predmetov. Spoločnosť pracuje s modernou technológiou. www.bjpowder.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2596616  Dátum zverejnenia: 28.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac