Senior Konštruktér

Bizzcom s.r.o.

Bizzcom s.r.o., Šľachtiteľská, Bučany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacminimálne od 2 000 a viac eur btt mesačne, seniornejším kandidátom bude ponúknutá vyššia mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi a organizuje prácu na pridelenom projekte , zodpovedá za plnenie úloh v termíne, koordinuje tím konštruktérov na danom projekte
• Navrhuje, vypracováva konštrukcie mechanických častí a súčiastok nových strojov v súlade s platnou legislatívou, požiadavkami zákazníka a vnútrofiremnými procesami
• Vypracováva analýzy rizík a funkčné analýzy zariadení, podpora pri testovaní zariadenia
• Aktívne podporuje obchodného oddelenie, spolupracuje pri vypracovaní cenových ponúk
• V prípade potreby sa zúčastňuje na rokovaní so zákazníkom, hľadanie technických riešení pre zákazníka týkajúcich sa konštrukcie
• Priamo reportuje vedúcemu konštrukcie
• Pozícia umožňuje prácu na trvalý home office - po dohode

- Preplácanie nadčasov
- Finančný príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- Firemné akcie / bizzcom raňajky, bizzcom kotlík, vianočný večierok/

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch stretnutí:
- 1.stretnutie – vzájomná výmena informácií medzi nami – Vaše pracovné skúsenosti na jednej strane a predstavíme Vám našu spoločnosť, prac. prostredie, na strane druhej
- 2. stretnutie – v rámci tohto stretnutia absolvujete krátky test, praktickú úlohu z konštruovania a mám príležitosť ísť viac do hĺbky v pracovnej náplni, očakávaniach a pod.
V životopise sa zameriavame na Vaše reálne pracovné skúsenosti (nie popisy pracovných činností na pozícii) a Vaše dosiahnuté pracovné úspechy, čo sa Vám v práci podarilo.
Zaujímajú nás konštruktéri, strojári, s praxou v oblasti návrhov, konceptov pre automatické, poloautomatické linky, jednoúčelové zariadenia a pod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Automatizácia, digitalizácia, inovácia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojársky, technický, elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý
Solid Edge - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý
SolidCAM - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- SŠ, VŠ technického, strojárskeho zamerania
- Prax z konštruovania zariadení v automotive, priemyselnej automatizácie je podmienkou
- Pokročilá znalosť jedného z uvedených 3D programov, výhodou pre nás je SolidWorks (SW)
- Dobrá znalosť strojárskych technických noriem, bezpečnostných strojných zariadení smernica EÚ 2006/42
- Skúsenosti s vypracovaním funkčnej analýzy a analýzy rizík
- Angličtina na komunikatívnej úrovni
- Veľmi dobré lídrovské, vodcovské schopnosti
- Prezentačné a komunikačné schopnosti

Sme slovenská spoločnosť , ktorá sa venuje automatizácii a robotike. Vyrábame prototypové linky pre automotive, potravinársky a farmaceutický priemysel.
Pracujeme vo vlastných priestoroch v Bučanoch, v príjemnom rodinnom prostredí. Momentálne máme okolo 70 zamestnancov , sme na trhu 17 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4775438  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac