Vedúci konštrukcie

Bizzcom s.r.o.

Miesto práce
Bučany
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacod 2 000 eur btt /mesačne (finálna ponuka platu bude dohodnutá v závislosti od relevantných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi a zodpovedá za tím konštrukcie (min. 10 ľudí), ktorý je súčasťou oddelenia dizajnu
Zabezpečuje, koordinuje a plánuje kapacity (ľudské a materiálové) k prideleným projektom
Zodpovedá za plnenie projektového plánu (budget, timing, kvalita) za časť mechanickej konštrukcie
Spolupracuje s obchodným oddelením pri vypracovaní cenových ponúk a navrhovaných technických riešeniach pre zákazníka
Navrhuje a implementuje zmeny, pracovné postupy a procesy na zefektívnenie a skvalitnenie systému a prác na konštrukcii

Práca s modernými technológiami v oblasti automatizácie
Prototypová (zákazková) výroba
Odborný a profesijný rast
Práca v mladom kolektíve a rodinnom prostredí
Balík zamestnaneckých benefitov (napr. stravný lístok hradený v plnej sume zamestnávateľom, bonusy pri prac.jubileách, pri narodení dieťaťa)
Firemné akcie – pre rodiny zamestnancov (letné denné tábory, family day, mikulášsky večierok, grilovačky a pod.)

Sme radi, ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Bizzcom s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojársky, technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

• Skúsenosť s konštrukčnými prácami (min.7 rokov)
• Skúsenosť s riadením konštrukčných tímov (min. 3 roky)
• Dobrá orientácia a odborná znalosť z oblastí: strojárskych technických noriem, bezpečnostných predpisov pre strojné zariadenia, pneumatiky a možností technológií od dodávateľov
• Angličtina na komunikatívnej úrovni
• Veľmi dobré lídrovské a riadiace schopnosti

Sme slovenská spoločnosť , ktorá sa venuje automatizácii a robotike. Vyrábame prototypové linky pre automotive, potravinársky a farmaceutický priemysel.
Pracujeme vo vlastných priestoroch v Bučanoch, v príjemnom rodinnom prostredí. Momentálne máme okolo 70 zamestnancov , sme na trhu 17 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4015563  Dátum zverejnenia: 3.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac