Projektový manažér

Bizzcom s.r.o.

Miesto práce
Bučany
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacod 1 200 eur btt (finálna ponuka platu bude dohodnutá v závislosti od relevantných skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa zaujímaš o nové technológie, automatizáciu, nemáš rád stereotypnú prácu, naopak neustála dynamika, zmeny a inovácie, sú to pravé pre teba, práca projektového manažéra v našej spoločnosti Ťa osloví.
Vítaní sú procesní inžinieri, technológovia, ktorí boli súčasťou projektového tímu.
• Zodpovedá za tvorbu stratégie a riadenie, koordináciu projektu v súlade s požiadavkami zákazníka a v súlade s dodržiavaním interných štandardov spoločnosti
• Vypracováva plán realizácie projektu, kontroluje plnenie stanovených termínov, realizáciu prác, úloh na projekte s dôrazom na dodržiavanie kvalitatívnych požiadaviek zákazníka
• Spolupracuje a koordinuje prácu projektového tímu, prerozdeľuje úlohy v rámci projektov
• Zodpovedá za včasnú eskaláciu vzniknutých problémov, identifikovanie kritických miest, rizík
• Analyzuje a spracováva požiadavky zákazníka, predkladá návrhy riešení, zodpovedá za komunikáciu voči zákazníkovi
• Vyhodnocuje efektivitu vynaložených nákladov, prezentuje priebežné a konečné výsledky pridelených projektov

Práca s modernými technológiami v oblasti automatizácie
Prototypová (zákazková) výroba
Odborný a profesijný rast
Práca v mladom kolektíve a rodinnom prostredí
Balík zamestnaneckých benefitov (napr. stravný lístok hradený v plnej sume zamestnávateľom, bonusy pri prac.jubileách, pri narodení dieťaťa)
Firemné akcie – pre rodiny zamestnancov (letné denné tábory, family day, mikulášsky večierok, grilovačky a pod.)

Sme radi, ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Bizzcom s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

SŠ/VŠ technické,ekonomické
Skúsenosti s projektovým manažmentom na strane zákazníka, dodávateľa - výhodou
Záujem, prehľad v nových technológiách v automatizácii
Orientácia a čítanie technickej dokumentácie
Time manažment, organizácia práce na veľmi dobrej úrovni
Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
Angličtina na komunikatívnej úrovni podmienkou

Sme slovenská spoločnosť , ktorá sa venuje automatizácii a robotike. Vyrábame prototypové linky pre automotive, potravinársky a farmaceutický priemysel.
Pracujeme vo vlastných priestoroch v Bučanoch, v príjemnom rodinnom prostredí. Momentálne máme okolo 70 zamestnancov , sme na trhu 17 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3873143  Dátum zverejnenia: 20.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac