Projektový koordinátor

Bizzcom s.r.o.

Miesto práce
Bučany
Termín nástupu
asap
od 1300 eur (finálna ponuka platu bude dohodnutá v závislosti od relevantných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia projektov, monitorovanie ich realizácie a kontrola plnenia projektových úloh z pohľadu termínov
Spracovanie prípravnej fázy projektu
Kontrola a sledovanie všetkých ukazovateľov súvisiacich s projektom
Koordinácia externých/interných zdrojov na projekte
Evidencia dokladov a aktualizácia údajov o projekte v informačnom systéme
Reporting o prebiahajúcich aktivitách na projektoch podľa požiadaviek nadriadeného
Organizovanie a zúčastňovanie sa projektových stretnutí – vedenie príslušnej agendy, zabezpečenie prítomnosti účastníkov a spracovávanie zápisov z projektových stretnutí
Komunikácia s ostatnými oddeleniami podľa projektových potrieb

Priestor pre odborný a profesijný rast
Práca v mladom kolektíve
Prototypová výroba
Firemné akcie
Balík zamestnaneckých výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Bizzcom s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Čítanie technickej dokumentácie
Samostatnosť, presnosť, dôslednosť
Komunikačné zručnosti
Schopnosť motivovať seba aj ostatných

Sme slovenská spoločnosť , ktorá sa venuje automatizácii a robotike. Vyrábame prototypové linky pre automotive, potravinársky a farmaceutický priemysel.
Pracujeme vo vlastných priestoroch v Bučanoch, v príjemnom rodinnom prostredí. Momentálne máme okolo 70 zamestnancov , sme na trhu 17 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3551986  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 eur (finálna ponuka platu bude dohodnutá v závislosti od relevantných skúseností)