Projektový manažér stavby

Skupina BizPartner Group

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
1 300 - 2 000 EUR/mesiacMotivačné finančné ohodnotenie nad rámec základnej mzdy podľa dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za realizáciu našich stavieb až po úspešnú kolaudáciu.

Ako projektový manažér stavby budete zodpovedať za:

= Prevádzku a údržbu staveniska (OBZP).
= Prípravu zmlúv o dielo so subdodávateľmi a ich dodatkov počas výstavby.
= Organizáciu, kontrolu a koordináciu stavebných, vrátane postupu stavebných prác,
= Dodávky strojov, mechanizácie a stavebného materiálu.
= Koordinácia stavebných tímov.
= Kontrolu dodržiavania zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
= Vedenie stavebného denníka, evidencie dochádzky pracovníkov.
= Dodržiavanie harmonogramu výstavby.
= Prípravu dokumentov pre vydanie právoplatného kolaudačného rozhodnutia.
= Reporting.

Zázemie v stabilnej spoločnosti.
Motivačné finančné ohodnotenie (bonusy, odmeny) podľa dosiahnutých výsledkov.
Mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita a projektové myslenie.

Skupina BizPartner Group vznikla na Slovensku v roku 2007. V súčasnosti máme pobočky v Bratislave, Prahe a Poprade.

So svojimi podnikateľskými aktivitami pôsobíme v dvanástich krajinách Európskej Únie a naše portfólio sa rozrástlo do rôznych oblastí podnikania. Medzi tie hlavné patrí podpora firiem vo verejnom obstarávaní, realitný development, e-commerce, investovanie a finančno-realitné služby, kde sme vytvorili unikátne riešenie financovania nehnuteľností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4014297  Dátum zverejnenia: 24.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac