Technológ

Bizlink Technology (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Trenčianske Bohuslavice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Základná zložka: 1 200€ + pre juniora, senior dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novootvorenej prevádzky (miešanie PVC zmesí) a výroby gumených vodičov v Trenčianskych Bohuslaviciach hľadáme šikovného a flexibilného kolegu, ktorého hlavnými zodpovednosťami budú:
- komplexná znalosť vstupných materiálov, miešacieho procesu a technológie,
- riešenie technických problémov,
- tvorba metodiky výrobných postupov,
- vypracovanie procesnej, technickej dokumentácie,
- vypracovanie a nastavenie kontrolných mechanizmov a štandardov,
- zodpovednosť za vzorkovací proces,
- zastupovanie ostatných výkonných zložiek v rámci prevádzky,
- vypracovanie a nastavenie preventívnej a prediktívnej údržby,
- zodpovednosť a koordinácia servisných zásahov,
- zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu,
- technológia pre výrobu gumenných káblov (zabehnutá prevádzka),
- plnenie zadefinovaných KPIs,
- 5S a 6S,
- zaškolenie nových zamestnancov pre danú výrobu.

Práca v medzinárodnej spoločnosti s vlastným know - how
Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
Účasť na firemnom sociálnom programe
Flexibilná pracovná doba

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI KANDIDÁTA.
PRETO, AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS.
Pošlite, prosím, životopis odkazom uvedeným v tomto inzeráte. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať a pozveme na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na obdobnej pozícii (technológ, technik, procesný inžinier v strojárskej alebo v podobnej výrobnej spoločnosti) - podmienkou
Anglický jazyk (úroveň B1 - B2) - podmienkou
Samostatnosť, pružnosť, zmysel pre zodpovednosť, orientácia na ciele a úlohy, tímovosť

Sme spoločnosť vyrábajúca silové a špeciálne káble a elektrické prípojné šnúry (elektrospotrebiče, profesionálne náradie apod.). Na Slovensku vyrábame od r. 1992. Spoločnosť patrí, od mája 2017, do skupiny BizLink Group, ktorá sa zaoberá výrobou zariadení pre prenos dát a elektriny pre finálne produkty ako sú automobily, IT technika, zdravotnícka technika a zariadenia pre obnoviteľné zdroje energie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3475757  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka: 1 200€ + pre juniora, senior dohodou