R & D špecialista pre výstavbu káblov

Bizlink Technology (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska Teplá-Dobrá
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka: 1 300€ + osobné ohodnotenie + prémie (v závislosti od seniority)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lokálna štandardizácia dátových hárkov, systémov farebného kódovania a pracovných pokynov
Aktívny manažment portfólia káblov:
- definuje štandardné portfólio pre nové kvóty
- definuje schvaľovací proces pre nové varianty
- spúšťa štandardizáciu v závodoch
Účasť na pravidelných kontrolách projektov
Podpora aktívnej eskalácie v prebiehajúcich projektoch pre všetky materiálne, konštrukčné, procesné a testovacie oblasti
Definovanie a monitorovanie zodpovedností za "káble ako hotové výrobky" vrátane HV testovania a balenia v závodoch
Zodpovednosť za IMDS údaje
Účasť na výbore VDE/KEMA/IEC
Benchmarking
Simulácie káblov
Koordinovanie IPR, vydávanie a udržiavanie patentových prihlášok

Práca v medzinárodnej spoločnosti s vlastným know - how
Možnosti kariérneho rastu a osobného rozvoja
Účasť na firemnom sociálnom programe
Flexibilná pracovná doba

UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI KANDIDÁTA.
PRETO, AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS.
Pošlite, prosím, životopis odkazom uvedeným v tomto inzeráte. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať a pozveme na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax v odbore (extrúzia, výroba káblov) - podmienkou
Anglický jazyk (úroveň B2) - podmienkou
Pružnosť, iniciatíva, orientácia na ciele a úlohy, zmysel pre zodpovednosť, tvorivosť

Sme spoločnosť vyrábajúca silové a špeciálne káble, elektrické prípojné šnúry, káblové zväzky pre spotrebný trh (elektrospotrebiče). Spoločnosť (pôvodne LEONI Cable Assemblies Slovakia) patrí od mája 2017 do skupiny BizLink Group, ktorá sa zaoberá výrobou zariadení pre prenos dát a elektriny pre finálne produkty ako sú automobily, IT technika, zdravotnícka technika a zariadenia pre obnoviteľné zdroje energie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá
ID: 3402881   Dátum zverejnenia: 24.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka: 1 300€ + osobné ohodnotenie + prémie (v závislosti od seniority)