Nástrojár

Bizlink Technology (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska Teplá-Dobrá
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 4,30 Eur + osobné ohodnotenie + prítomnostná prémia; celková hrubá mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy, úpravy, výroba a konečná montáž vstrekovacích foriem
Opravy, úpravy, výroba a konečná montáž staníc a jednoúčelových strojov
Licovanie dielov pri konečnej montáži
Leštenie tvarových dielov
Odlaďovanie foriem, staníc a jednoúčelových strojov po konečnej montáži

Trvalé pracovné miesto kmeňového zamestnanca
Motivujúci systém odmeňovania
Vianočnú a dovolenkovú odmenu
Výhodnú cenu závodného stravovania
Zaujímavý sociálny program
Firemná doprava zo smerov - Ilava, Dubnica, Horné Sŕnie.
Práca v jednozmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredoškolské vzdelanie - strojárstvo

Odborná prax
Manuálna zručnosť
Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
Vŕtanie, frézovanie, upínanie
Leštiace techniky
Schopnosť pracovať samostatne

Sme spoločnosť vyrábajúca silové a špeciálne káble, elektrické prípojné šnúry, káblové zväzky pre spotrebný trh (elektrospotrebiče). Spoločnosť (pôvodne LEONI Cable Assemblies Slovakia) patrí od mája 2017 do skupiny BizLink Group, ktorá sa zaoberá výrobou zariadení pre prenos dát a elektriny pre finálne produkty ako sú automobily, IT technika, zdravotnícka technika a zariadenia pre obnoviteľné zdroje energie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Dobrá 1356
914 01 Trenčianska Teplá
ID: 3360205   Dátum zverejnenia: 5.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,30 Eur + osobné ohodnotenie + prítomnostná prémia; celková hrubá mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta