C# Programátor

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Ilava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacOd 1600 - 2200 EUR Konečná výška mzdy závisí od kvalít a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného C# programátora, ktorý sa pripojí k nášmu dynamickému tímu. V tejto úlohe budete zodpovední za návrh, vývoj a údržbu aplikácií na platforme .NET. Budete spolupracovať s tímami po celom svete na vytváraní bezpečných, škálovateľných a robustných riešení. Ponúkame možnosť čiastočnej práce z domu, čo vám umožní lepšie zvládať pracovné a súkromné záväzky.

Kľúčové zodpovednosti:

  • Vývoj a optimalizácia softvérových aplikácií v C#.
  • Analýza požiadaviek a špecifikácií od klientov a transformácia týchto požiadaviek na funkčné softvérové riešenia.
  • Spolupráca s tímami QA na identifikácii a oprave chýb.
  • Dokumentácia softvérových riešení a procesov.
  • Práca v medzinárodnom tíme pre našu skupinu 15 závodov v rámci koncernu BizLink.
  • Na začiatku zaškolenie 2-3 mesiace v nemeckom závode.

  • Konkurencieschopný platový balík.
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť čiastočného home office.
  • Možnosti kariérneho rastu a profesijného rozvoja.
  • Sociálny program formou cafetérie benefitov EDENRED.
  • Moderné pracovné prostredie a nástroje.

Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list v anglickom jazyku, v ktorom uveďte, prečo Vás naša ponuka zaujala a prečo ste pre nás práve Vy vhodný kandidát. Budeme sa tešiť na stretnutie s vybranými uchádzačmi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kvalifikačné predpoklady:

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti informatiky, softvérového inžinierstva, alebo príbuznej oblasti.
  • Minimálne 2 roky skúseností s programovaním v jazyku C# a prácou na platforme .NET.
  • Skúsenosti s SQL a databázovými systémami.
  • Znalosť Windows Presentation Foundation (WPF)
  • Dobrá znalosť frontend technológií ako JavaScript, HTML, CSS je výhodou.
  • Schopnosť samostatnej práce aj práce v tíme.
  • Vynikajúce analytické a problémové schopnosti.

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o., organizačná zložka Stará Turá, KWO Ilava a Jaklovce patrí do americko-taiwanského koncernu BizLink. V našej spoločnosti v Starej Turej, Ilave a Jaklovciach pracuje vyše 900 zamestnancov, ktorí vyrábajú káble a káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.

V rámci skupiny patríme do skupiny BG IN, ktorá pôsobí v 15 závodoch po celom svete a z nášho závodu na Slovensku poskytuje podporu vo viacerých oblastiach pre závody v našej skupine.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Keraková
Tel.: 032/321 3122, 032/321 3158
E-mail: poslať životopis
ID: 4833033  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac