Vieš čo je ABAP? Super, poď k nám programovať SAP

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Ilava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
3 000 - 4 000 EUR/mesiacZákladná mzda je 1165 EUR. Mesačný plat sa skladá zo základnej mzdy, funkčného príplatku a variabilnej zložky od cca 0 - 1000 EUR. Konečná výška dojednanej mzdy závisí od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj náš budúci ABAP programátor. Trúfneš si na programovanie SAP?

Počul som áno? Super, tak sa spolu pozrime, čo Ťa čaká:

• spolupráca s medzinárodným SAP tímom na riešení lokálnych
nastavení (nutná komunikačná znalosť anglického jazyka)
• poskytovanie technickej podpory všetkým úsekom
• poskytovanie odborného poradenstva v oblasti SAP úseku logistiky a
výroby
• riešenie požiadaviek a odstraňovanie problémov
• testovanie, pripravovanie dokumentácie a školenie používateľov
• spolupráca s IT oddelením na nastavovaní komplexných operácií
• programovanie a debugging v ABAP

• 37,5 hod týždenný pracovný čas s pružnou pracovnou dobou
• možnosť získať skúsenosti v medzinárodnej zahraničnej spoločnosti
• nástupný bonus 200 € po absolvovaní skúšobnej doby
• vianočná odmena po splnení vopred definovaných kritérií
• externé benefity prostredníctvom cafetérie benefitov
• interné benefity pri životných a pracovných jubileách
• práca z domu 2 dni v týždni

Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list, v ktorom uveďte, prečo Vás naša ponuka zaujala a prečo ste pre nás práve Vy vhodný kandidát. Budeme sa tešiť na stretnutie s vybranými uchádzačmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v oblasti programovania ABAP
- znalosť základných modulov SAP ERP
- znalosť anglického jazyka slovom a písmom

Skúsenosti výhodou:
- skúsenosti s EDI systémom, Printing Forms, SAP GTS, SAP BI

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o., organizačná zložka Stará Turá, KWO Ilava a Jaklovce patrí do americko-taiwanského koncernu BizLink. V našej spoločnosti v Starej Turej, Ilave a Jaklovciach pracuje vyše 900 zamestnancov, ktorí vyrábajú káble a káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.

V rámci skupiny patríme do skupiny BG IN, ktorá pôsobí v 15 závodoch po celom svete a z nášho závodu na Slovensku poskytuje podporu vo viacerých oblastiach pre závody v našej skupine.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4508923  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac