Office manažér/ka

BITUMAT SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 600 EUR/mesiacmzda modifikovaná podľa rokov praxe a stupňa vzdelania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna a organizačná podpora pre ostatných zamestnancov
- zodpovedanie za objednávky a nákupy materiálu
- príprava podkladov pre členov manažmentu
- emailová a telefonická komunikácia so stakeholdermi
- organizovanie meetingov a eventov podľa pokynov
- zodpovedanie za nákup kancelárskych potrieb a občerstvenia

- práca v stabilnej a progresívnej firme
- pozitívne naladený kolektív
- možnosť osobného a kariérneho rozvoja
- firemný mobil a počítač
- stravné lístky

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Ak áno zašlite nám Váš životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte nás kontaktovať na maily: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
KIS Informačný systém KODAS - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- skvelý time-manažment
- prístup "náš zákazník, náš pán"
- flexibilita
- orientácia na detail
- schopnosť plynule sa dohovoriť v anglickom a ruskom jazyku
- maďarský jazyk je výhodou
- zmysel pre humor

Bitumat SK je obchodno-distribučná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja izolačných materiálov pre stavebníctvo. Ponúka široký sortiment hydroizolačných, tepelnoizolačných, strešných materiálov a technické a odborné poradenstvo. Je stabilnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu od roku 2003. Viac informácii na www.bitumat.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4070990  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac