Mechanik / Elektronik strojov

Bittner print s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacZarobiť si môžeš od 1500 a možno aj viac. Je to len na tebe, ukáž sa! Finálna výška mzdy závisí od skúseností, znalostí kandidáta a je predmetom dohody počas výberového procesu. Základná zložka mzdy 1050 Eur + 450 Eur mesačné osobné ohodnotenie a prípadne nadčasy platené podľa zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu prijmeme skúseného kolegu na pozíciu MECHANIKA / ELEKTRONKA, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

  • Oprava a údržba strojov a zariadení v ofsetovej výrobe
  • Odstraňovanie porúch strojov vo výrobe
  • Vykonávanie preventívnej údržby - kontrola strojov a zariadení ako prevencia pred poruchami a prestojmi vo výrobe
  • Zabezpečenie plynulej prevádzky výroby
  • Práca na PC v internom informačnom systéme
  • Spolupráca s inými oddeleniami a tímovými kolegami

Pracovná doba pre pozíciu Mechanik / Elektronik strojov je 8 hodín denne, od pondelka do piatku. Pracovný čas môže byť prispôsobený výrobným potrebám a môže zahŕňať aj prácu cez víkendy v prípade potreby.

  • Stabilná práca v rámci spoľahlivej spoločnosti.
  • Ak máš rád šport, s kartou Multisport si môžeš zacvičiť aj s rodinnými príslušníkmi.
  • Okrem toho ti ponúkame zľavy u našich obchodných partnerov, ktoré ti ušetria peniaze pri nákupe.
  • Organizujeme počas roka teambuildingové aktivity.
  • Ak sa ti narodia deti, radi ťa potešíme darčekom pre budúcich rodičov.
  • Pracovať budeš v modernom pracovnom prostredí, ktoré ti umožní efektívne plniť svoje pracovné úlohy.
  • Zamestnanie u nás ti umožní pracovať na zaujímavých projektoch.
  • Ak sa chceš profesne rozvíjať, ponúkame ti kariérny rast a vzdelávanie, aby si sa mohol stať skutočným odborníkom vo svojom odbore.

Životopis v slovenskom jazyku nám prosím zašlite e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí budú spĺňať požiadavky na uvedenú pozíciu a budú pozvaní na osobný pohovor.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, polygrafické, strojnícke, technické

Prax na pozícii/v oblasti

3

Máš skúsenosti s opravami a nastavovaním strojov? Ak áno, hľadáme práve teba! Naša firma hľadá mechanika/elektronika strojov s technickým vzdelaním. Potrebujeme niekoho s manuálnou zručnosťou a zodpovednosťou, kto dokáže pracovať samostatne a sústrediť sa na úlohy. V prípade potreby musíš byť flexibilný a ochotný pracovať v zmenovom režime. Znalosť PC na užívateľskej úrovni je samozrejmosťou. Ak ťa to zaujíma, pošli nám svoj životopis!

Spoločnosť Bittner print už od roku 1991 poskytuje expresné tlačiarenské služby s nadštandardným prístupom k zákazníkovi. Prinášame veľkoformátovú a maloformátovú digitálnu a ofsetovú tlač na špičkových tlačiarenských zariadeniach, v expresnom čase, za prijateľnú cenu a s dôrazom na kvalitu.
Sme stabilnou spoločnosťou, ktorá zamestnancom a spolupracovníkom ponúka zaujímavú prácu s rôznymi technológiami a možnosťou rozvíjať svoje zručnosti.
Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kirchmayerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4820557  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac