Office manager/ka

BITO-Skladovacia technika s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičova 757/38A, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Právomoci a zodpovednosť:
- je to práca vyždadujúca veľmi dobré organizačné schopnosti, sebadisciplínu, samostatnosť, skúsenosti s podobnou prácou a prax
- office manager podlieha priamo konateľovi spoločnosti

Náplň práce:
- spracovanie prijatých faktúr od dodávateľov a ich evidencia v programe Money S3
- vystavovanie faktúr zákazníkom v programe Money S3
- starostlivosť o otvorené zákazky - kontrola a vystavenie potvdení objednávok v programe Money S3
- vedenie skladu v programe Money S3
- bežná administratíva
- príprava podkladov k spracovaniu účtovníctva pre externých účtovníkov
- zodpovednosť za spracovanie pokladničných transakcií
- Reporting pre materskú spoločnosť
- organizovanie a objednávanie prepravy (komunikácia s nemeckou matkou BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH ohľadne pripravenosti tovaru na transport na Slovensko), kontrola dodacích listov
- komunikácia so zákazníkmi a s materskou spoločnosťou
- vypracovanie jednoduchých ponúk a ich kalkulácia

- zaujímavá a motivujúca práca v nadnárodnej spoločnosti BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH, ktorá má zastúpenie pre Slovenskú republiku práve v Bánovciach nad Bebravou
- veľmi dobrý kolektív
- školenia v zahraničí, ďalšie vzdelávanie
- dobré platové podmienky a motivačný systém obchodnej spoločnosti

Životopis a motivačný list zasielajte v slovenskom a aj v jednom cudzom jazyku na adresu magdalena.dzurkova@bito.sk, Ing. Magdaléna Dzurková.

Výberové konanie robíme s dlhodobou perspektívou pre nového zamestnanca. Ukončenie výberového konania je najneskôr do 25.9.2017
Presný nástup bude dohodnutý s vybraným účastníkom.

BITO-Skladovacia technika s.r.o. sa na Vás teší.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - expert
Hospodárska korešpondencia - expert
Podvojné účtovníctvo - základy
Pokladňa - expert
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Strojopis - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
4

- ide o prácu s číslami, čo si vyžaduje precíznosť a typickú účtovnícku zodpovednosť

Sme 100% - ná dcérska spoločnosť nemeckej firmy BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH. Špecializujeme sa na oblasť skladovacích zariadení a výbavu logistických a komisionárskych centier.
Na Slovensku dodávame takmer do všetkých odvetví priemyslu vrátane automotive. Našimi zákazníkmi sú napr.: MTA, Medline, ZKW, Husler, KIA, Orange, Velux, dm drogerie markt, Hella Signal Lighting a stovky ďalších....
Na Slovensku pôsobíme 9 rokov. Ročný obrat cca. 5 Mio. €

Nová pozícia podporuje rast našej spoločnosti. Tím spoločnosti BITO-Skladovacia technika sa vyznačuje empatiou a uznávaním morálnych princípov. Pre nového kolegu/kolegyňu vytvoríme vhodné motivujúce a zdravé pracovné prostredie. Naše hodnoty sú kvalita, kompetencia, inovatívnosť a vášeň.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Sládkovičova 757/38A
957 01 Bánovce nad Bebravou
ID: 1340822   Dátum zverejnenia: 5.9.2017