Floor Manažér na prevádzke Noodle by Bistro Soho

Bistro Soho, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacMzda je dohodnutá na základe skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bistro Soho je špecifické a známe svojou kvalitnou ponukou jedál
z Á la carte lístka, ktorého koncept vychádza z pan-ázijskej fusion kuchyne.

V rámci spoločnosti obsadzujeme pracovnú pozíciu Floor Manažér na našej najmladšej prevádzke Noodle by Bistro Soho, ktorá sa nachádza v obchodnom centre Nivy.

Práca spočíva v manažovaní prevádzky na pridelenej zmene s nasledujúcou hlavnou náplňou práce:
- organizovanie kompletného chodu prevádzky na pridelenej zmene
- zodpovednosť za preberanie tovaru
- zodpovednosť za členov tímu
- zodpovednosť za denné uzávierky
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty na prevádzke
- riešenie manažérskych a operatívnych úloh na prevádzke
- obsluha zákazníkov
- administratíva
- kontrola

Pracuje sa formou: krátky / dlhý týždeň.

- odmeny za pracovné jubileá
- príjemný a priateľský pracovný kolektív
- príležitosť pre kariérny rast
- strava z Á la carte lístka plne hradená zamestnávateľom
- káva a nápoje na pracovisku
- karta Multisport

Ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať požiadavkám na danú pozíciu a následne budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- skúsenosti na vedúcej pozícií výhodou, nie podmienkou
- organizačné schopnosti
- komunikatívnosť
- zvládanie konfliktných situácií
- samostatnosť

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na pan-ázijskú fusion kuchyňu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Samuel Palkovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4802825  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac