À la carte Čašník/Servírka v Bistro Soho / TPP

Bistro Soho, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 400 - 1 750 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od ponúknutých skúseností a vzdelania uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bistro Soho je špecifické a známe svojou kvalitnou ponukou jedál
z Á la carte lístka. Koncept vychádza z pan-ázijskej fusion kuchyne.

V rámci Bratislavy máme úspešné 4 prevádzky, na každej z nich skvelý tím.

Obsadzujeme pozíciu Čašník/Servírka, konkrétna prevádzka je predmetom dohody na osobnom stretnutí :)

Vítame skúsenosti s prácou Čašníka/Servírky (kľudne aj z brigád) alebo vzdelanie v obore.

Vieme sa však dohodnúť na spolupráci aj v prípade, že uchádzač nedisponuje skúsenosťami priamo na danej pozícii.

NÁPLŇ PRÁCE:
- vítanie a usádzanie hostí
- ponuka jedálneho lístka Á la carte
- obsluha e-kasy
- ponuka nápojového lístka a koláčov
- obsluha hostí (vynášanie nápojov, jedál, koláčov)
- kontrola spokojnosti u hostí
- zúčtovanie zákazníka
- udržiavanie čistoty na rajóne a na pracovisku
- účasť na meetingoch s manažérom zmeny

Ponúkame:
- Skúsenosť u zamestnávateľa, ktorý je na špičke ázijskej kuchyne v Bratislave (a aj mimo nej :)
- Odbornostný a osobnostný rozvoj
- Príležitosť na kariérny rast
- Mzdu: základná mzda: 700€, balík stravy a nápojov: 300€, odmeny: 450 až 750€

PONÚKAME:
- finančnú odmenu za každý odpracovaný rok
- stravu z Á la carte lístka
- kávu a nápoje na pracovisku
- príležitosť pre kariérny rast
- darčekové prekvapenie podľa ročných období :)
- Kartu Multisport

Ponúkame stabilnú a dobre platenú prácu v mladom kolektíve ľudí, naberanie skúseností a zúročovanie nadobudnutých znalostí, možnosť rozvoja kariérneho rastu až po manažment spoločnosti.

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie
- Asertivita
- Zákaznícky orientovaný prístup
- Tímová spolupráca
- Pracovitosť a spoľahlivosť

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na pan-ázijskú fusion kuchyňu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4532635  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac