Floor manažér v Bistro Soho

Bistro Soho, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 700 EUR/mesiacOdmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bistro Soho je špecifické a známe svojou kvalitnou ponukou jedál z Á la carte lístka. Koncept vychádza z pan-ázijskej fusion kuchyne.

V rámci konceptu Bistro Soho, ktoré má v Bratislave 4 prevádzky obsadzujeme pozíciu Manažér zmeny/Floor manažér.

Príležitosť je vhodná pre človeka, ktorý:
- je ochotný prevziať zodpovednosť za chod prevádzky
- vie zadávať úlohy
- leadership mu je blízky
- je podporou a oporou pre kolegov
- vie obslúžiť a poradiť hosťom s radosťou
- je ochotný pracovať na krátky a dlhý týždeň

NÁPLŇ PRÁCE:
- preberanie tovaru a kontrola tovaru s dodacím listom
- zodpovednosť za vedenie členov tímu
- vedenie ranných porád
- zorganizovanie kompletného chodu prevádzky na danej zmene
- orientácia v ponuke jedálneho a nápojového lístka
- denné uzávierky
- udržiavanie čistoty na prevádzke
- riešenie operatívnych úloh na prevádzke

Mzda: základná mzda: 700€, balík stravy a nápojov: 300€, odmeny: 450 až 750€

PONÚKAME:
- skúsenosti a zaučenie od lídra tímu
- profesionálne zariadenú reštauráciu so špičkovým inventárom
- váženú a príjemnú klientelu našich hostí
- reprezentatívne prostredie
- zaujímavú prácu, zodpovednosť za zverenú časť

Mzdu: základná mzda: 700€, balík stravy a nápojov: 300€, odmeny: do výšky 750€

- finančnú odmenu za každý odpracovaný rok
- práca v stabilnej spoločnosti v nadštandardnom prostredí zážitkovej gastronómie
- interné zaškolenie
- príjemný kolektív
- možnosť rozvoja kariérneho rastu až po manažment spoločnosti
- stravu z Á la carte lístka
- kávu a nápoje na pracovisku
- Multisport karta
- darčekové prekvapenie podľa ročných období :)

Ďakujeme za reakciu, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať nastaveným kritériám.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý

- skúsenosti na vedúcej pozícií výhodou
- prozákaznícka orientácia
- organizačné schopnosti
- komunikačné schopnosti
- zvládanie konfliktných situácií
- spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
- samostatnosť
- dôveryhodnosť

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na pan-ázijskú fusion kuchyňu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4516351  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac