Pomocný kuchár pre Bistro Soho

Bistro Soho, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
946 - 1 050 EUR/mesiacOdmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bistro Soho je špecifické a známe svojou kvalitnou ponukou jedál z Á la carte lístka. Koncept vychádza z pan-ázijskej fusion kuchyne a ponuka robí radosť denne veľkému množstvu našich zákazníkov.

V rámci Bratislavy máme úspešné 4 prevádzky, na každej z nich skvelý tím ľudí na rajóne aj v kuchyni.

Momentálne rozširujeme tím v rámci kuchyne a otvárame príležitosť pre kandidátov, ktorí s prácou v kuchyni nemajú skúsenosti, avšak chcú sa prácu naučiť.

Pracovná pozícia Pomocný kuchár je štartovacím mostíkom pre prácu plnohodnotného a kvalitného Kuchára, pretože uchádzač, ktorý preukáže záujem a chuť pracovať, dostane u nás príležitosť vypracovať sa na Kuchára.

Spolu to zvládneme :)

HLAVNOU NÁPLŇOU PRÁCE SÚ:
- pozícia na príprave v studenej kuchyni
- príprava a spracovanie surovín
- nadobudnutie skúseností pre pozíciu samostatného Kuchára
- dodržiavanie čistoty na pracovisku

Mzda sa skladá z nasledujúcich zložiek: základná mzda 646€ , balík jedál a nápojov 300€, odmeny do výšky 100€.

ČO U NÁS ZÍSKAŠ?
- zabezpečenú stravu a pitný režim (káva, limonáda..)
- možnosť kariérneho rastu na pozíciu: Kuchár
- priateľský mladý kolektív
- kartu Multisport

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

- chuť učiť sa novým veciam
- spoľahlivosť
- tímová spolupráca
- zmysel pre poriadok a čistotu
- zodpovednosť

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na pan-ázijskú fusion kuchyňu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4404854  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 946 EUR/mesiac