Floor Manažér - nood.le Nivy

Bistro Soho, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 200 - 1 700 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností a je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme na dlhodobú spoluprácu manažéra zmeny, človeka ktorý by dokázal dať reštaurácii presne to, čo by vedel dať, keby bol jej majiteľom.

Na pozíciu Floor Manažér príjmeme človeka, ktorému bude reštaurácia vášňou, štýlom a zároveň vníma za najvyššiu prioritu v reštaurácii spokojného hosťa.
Človeka, ktorý chce svoju prácu robiť každý deň o trošku lepšie ako včera.

Predpoklady, ktoré vítame:
- skúsenosti v gastro segmente
- vnímanie za dôležité spokojnosť našich hostí
- schopnosť prevziať zodpovednosť za všetku kvalitu predávaných produktov a zabezpečenie, že členovia tímu budú vždy kvalitne pripravení a naučení potrebné postupy a receptúry
- schopnosť motivovať a rozvoja členov tímu
- prevzatie zodpovednosti za správne hospodárenie prevádzky
- samovzdelávania v oblasti domácej gastro scény
- zmysel pre manažérsky rozvoj a vzdelávanie
- pokora a zároveň zdravé sebavedomie
- ochota pracovať na smeny krátky/dlhý týždeň
- proaktivita
- schopnosť viesť ranné porady

Ponúkame:
- skúsenosti a zaučenie od lídra tímu, ktorý sa rozumie práci reštaurácie po mnohoročných skúsenostiach a zároveň podporuje osobnostné napredovanie kolegov
- tím, ktorý potrebuje lídra - človeka - osobnosť
- reštauráciu, ktorá potrebuje reprezentanta
- profesionálne zariadenú reštauráciu so špičkovým inventárom
- váženú a príjemnú klientelu našich hostí
- reprezentatívne prostredie
- veľa práce, zodpovednosti, ale tiež zábavy a radosti z dobre odvedenej práce.

Mzdu: základná mzda: 650€, balík stravy a nápojov: 300€, odmeny: do výšky 750€

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

- práca v stabilnej spoločnosti, v nadštandardnom prostredí zážitkovej gastronómie
- interné zaškolenie manažérskym tímom
- možnosť vzdelávania sa prostredníctvom rôznych ochutnávok a školení
- motivačné programy zamestnancov
- motivujúce platové ohodnotenie a príjemný kolektív
- možnosť rozvoja kariérneho rastu až po vrcholový manažment spoločnosti

Ďakujeme za reakciu, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú najviac vyhovovať nastaveným kritériám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti na riadiacej pozícií
- vysoká prozákaznícka orientácia
- organizačné schopnosti
- medziľudské komunikačné schopnosti
- zvládanie konfliktných situácií
- spoľahlivosť a aktívny prístup k práci
- samostatnosť
- zmysel pre tímovú prácu
- dôveryhodnosť

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na pan-ázijskú fusion kuchyňu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4336626  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac