Kuriér/ka pre Bistro Soho

Bistro Soho, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.Uvedená mzda je netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme člena do tímu :)

Staň sa súčasťou nášho tímu a reprezentuj jedno z najlepších bistier na Slovensku s orientáciou na pan-ázijskú fusion kuchyňu.

HLAVNOU NÁPLŇOU PRÁCE SÚ:
- Balenie jedál
- Rozvoz jedál a nápojov

RADI ŤA UVÍTAME:
- Ak ťa baví šoférovanie
- Ak máš vynikajúcu znalosť ulíc v Banskej Bystrici a okolí
- Ak máš logistické zručnosti
- Ak disponuješ optimizmom a rád prispievaš k dobrej pracovnej atmosfére
- Ak vieš, že úsmev je tiež veľmi dôležitou súčasťou práce

Máš príležitosť zamestnať sa u nás, kde tvoju precíznu prácu chválime nie len na pravidelnom výplatnom termíne.

ČO U NÁS ZÍSKAŠ?
- Príležitosť stať sa súčasťou dňa našich zákazníkov
- Príležitosť vytvárať príjemné spomienky našim zákazníkom
- Stanovenú pracovnú dobu, v rámci ktorej rešpektujeme Tvoj osobný čas a zmeny máš naplánované na 15 dní vopred
- Partnerské vzťahy založené na vzájomnej dôvere
- Intenzívny profesný rozvoj v priateľskej atmosfére nášho tímu
- Zaškolenie v oblasti rozvozu

A ak máš TY špeciálnu zručnosť, o ktorú sa chceš podeliť, neváhaj nám ju ponúknuť.

- Možnosť kariérneho rastu
- Kartu Multisport
- Teplá strava, pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na pan-ázijskú fusion kuchyňu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4063405  Dátum zverejnenia: 19.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.