Bistro.sk, s. r. o.

Koordinátor logistiky (kuriérov) pre Bistro.sk

Miesto práce: Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Mzdové podmienky (brutto): 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme koordinátora logistiky zodpovedného za koordináciu našich kuriérov a dispečerov. Jej/jeho úlohou bude ich nielen koordinovať, ale aj motivovať, ponúknuť im podporu a odpovedať na ich otázky. Pri tejto práci je preto dôležitá komunikácia a spolupráca, mala by byť preto tvojou silnou stránkou. Rovnako dôležitá bude aj analýza údajov a kontrola kľúčových ukazovateľov, aby sme sa uistili, že naše mestá sú plne personálne obsadené a funkčné. Ide o pozíciu, kde je každý deň iný, preto ak máš rád dynamické prostredie a komunikácia s ľuďmi ťa baví, čítaj ďalej!

Tu je ochutnávka tvojej náplne práce:
  • zabezpečenie funkčnosti miest
  • riešenie problémov súvisiacich s kuriérmi
  • denná analýza údajov a prognóz, následné vyhodnotenie KPIs
  • nábor Bistro kuriérov a dispečerov, komunikácia s kandidátmi a výber vhodných kandidátov
  • riadenie životného cyklu kuriérov a dispečerov od onboardingu po offboarding (školenia, vyhodnotenia, analýza dát)
  • výpočet a zúčtovanie provízií kuriérov a dispečerov (týždenne)
  • implementácia procesov pre zlepšenie kuriérskych služieb Bistro.sk
  • koordinácia a organizácia tímov kuriérov a dispečerov
  • skladové hospodárstvo a distribúcia kuriérskej výbavy

Požiadavky na zamestnanca
Tu sú zručnosti a skúsenosti, ktoré hľadáme:
1+ ročná prax na relevantnej pozícii výhodou (vedúci smeny, manager tímu, práca v segmente HoReCa)
Znalosť Microsoft Office a Google Suite
Skúsenosť s prácou v tímovom prostredí
Proaktívny prístup, či už v riešení úloh, alebo s nápadmi ako rozvíjať naše služby
Dobré komunikačné schopnosti
Plynulá slovenčina (slovom aj písmom) a základy angličtiny.

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • unikátna príležitosť podieľať sa na fungovaní globálnej skupiny Just Eat Takeaway
  • lekcie angličtiny
  • well-being platforma k dispozícii
  • LinkedIn Learning platforma k dispozícii

Bistro.sk je súčasťou medzinárodnej skupiny Just Eat Take​away​.com, ktorá pôsobí v oblasti online food deliv­ery a spája zákazníkov s viac ako 680,000 reštauráciami v 22 krajinách.

Bistro.sk je online objednávanie jedla a donáška z najširšej ponuky reštaurácií na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Młyńczyk
E-mail: poslať životopis

Sledujte nás na:

ID: 4404630  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac