Kuchar vo fast foode na kúpalisku

BISTRO PARK KE s. r. o.

Miesto práce
Rumanová
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.6.2024
5 EUR/hod.- mzda bude upresnená na pohovore podľa vašich skúsenosti a toho čo dokážete robiť. Vyššie uvedená mzda je základná a v prípade skúsenosti a zručnosti bude vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Vhodné pre niekoho, kto si chce privyrobiť popri hlavnom zamestnaní alebo hľadá brigádu
  • Samostatný kuchár, ktorý zvládne jednoduché jedlá (jedlá vo fritéze, hot dog a pod.)
  • Kuchár so skúsenosťami v robení langošov
  • Čistenie a údržba pracovného prostredia
  • Práca v dynamickom prostredí

Pracovná doba:

  • pracovná doba je od 9.00 do 19.00, zmeny sa dávajú podľa toho ako to vyhovuje Vám.

  • Môžeš sa stať súčasťou tímu mladých a energických ľudí.
  • Budeš pracovať v príjemnom prostredí priamo na kúpalisku.
  • Získavaš skúsenosti v oblasti gastronómie a pripravovania rýchleho občerstvenia.
  • Budeš mať flexibilný pracovný čas, ktorý si môžeš prispôsobiť svojim potrebám.
  • Získavaš možnosť zľavy na občerstvenie v našom fast foode.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore kuchár výhodou
- zdravotný preukaz
- flexibilita
- zodpovednosť
- samostatnosť
- zručnosť

Spoločnosť prevádzkuje Bistro v Mestskom parku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Kmec
Tel.: +421948844477
E-mail: poslať životopis
ID: 4836585  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.