Kuchar vo fast foode, Pomocná sila v kuchyni

BISTRO PARK KE s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď / 15.6.2023
4,1 EUR/hod.- mzda bude upresnená na pohovore podľa vašich skúsenosti a toho čo dokážete robiť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca je vhodná pre niekoho kto si chce privyrobiť popri hlavnom zamestnaní, prípadne hľadá len brigádu

Kuchár vo fast foode - samostatný kuchár, ktorý zvládne jednoduché jedla (jedla vo fritéze, hot dog, hamburger)

Pomocná sila do kuchyne - náplňou práce je pomoc kuchárovi, umývanie riadu, čistenie zeleniny a pod.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské vzdelanie v odbore kuchár výhodou
- zdravotný preukaz
- flexibilita
- zodpovednosť
- samostatnosť
- zručnosť

Spoločnosť prevádzkuje Bistro v Mestskom parku.
ID: 4329641  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,1 EUR/hod.