Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár, kuchárka

Bistro Beluša

Miesto práce
Beluša
Termín nástupu
1.7.2023
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.+ zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a zhotovovanie jedál.

Poukážky na masáž, kúpele.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

Kuchár/ka by mal byť zodpovedný, samostatný s chuťou pracovať

Reštaurácia Bistro Beluša bola založená v roku 1998, s cieľom vytvoriť možnosť kvalitného stravovania pre zamestnancov v obci Beluša.
Od roku 2000 sme rozšírili našu činnosť o cateringové služby a služby závodného stravovania v prevádzkach odberateľov.
Realizujeme tiež spoločenské podujatia, svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy, spoločenské posedenia a firemné školenia s kapacitou až 300 osôb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4585779  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.