Umývač vozidiel

Bistric Carwash & Detailing, s.r.o.

Miesto práce
Zárubová 3, Záhorská Bystrica
Termín nástupu
8.4.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhlasujeme výberové konanie na pozíciu Umývač vozidiel. Ako Umývač vozidiel sa budeš zaoberať nasledujúcimi úlohami:

- Umývanie exteriérov a interiérov vozidiel

- Tepovanie vozidiel, čistenie a impregnácia kože

- Aplikácia voskov a coatingov

Ak máš skúsenosti s umývaním vozidiel, alebo ťa táto práca láka a máš záujem o túto prácu, pošli nám svoj životopis a pár viet o sebe na náš email. Tešíme sa na teba!

- Budeš mať možnosť využívať obedy v susediacej reštaurácií a nemusíš sa starať o prípravu jedla.

- Pracovať budeš v príjemnom prostredí, ktoré ti pomôže uvoľniť sa a zlepšiť tvoju pracovnú výkonnosť.

- Kolektív, s ktorým budeš pracovať, je priateľský a všetci si navzájom pomáhajú.

- V rámci nášho tímu budeš mať možnosť získať nové skúsenosti a zlepšiť sa v oblasti umývania vozidiel.

- Ak sa ukážeš ako spoľahlivý a výkonný zamestnanec, máš možnosť postupovať v rámci firmy a získať vyššiu pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dôležitý je cit pre detail a vášeň pre danú prácu, radi ťa zaučíme, ak nemáš skúsenosti.

BISTRIC CARWASH & DETAILING je nové, unikátne zariadenie pre starostlivosť o vaše auto či vozový park v Bratislave - Záhorskej Bystrici. Nájdete v ňom poctivú ručnú autoumyváreň a detailingové centrum. V príjemnom prostredí a s najlepším technickým vybavením ponúkame komplexné služby od základného umytia až po pokročilú starostlivosť a dlhoročnú ochranu vozidla PPF fóliou.
Len niekoľko zaujímavostí o našom centre:

• veľkokapacitná hala až pre 13 vozidiel
• výnimočné kvalitné nemecké zdviháky od firmy J.A.Becker & Sohne
• prémiové leštičky Rupes
• profi detailingové svetlá Scangrip
• na umývanie používame profesionálne upravenú vodu
• samostatne vykurované boxy na vysušenie vozidiel aj v zlom počasí
• certifikovaný partner prémiovej chémie Gyeon
• vlastný ploter na vyrezávanie PPF fólií
• pohodlné a bezpečné parkovanie
• uzavretý areál zabezpečený kamerovým systémom
• nabíjačka na elektromobily

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4758400  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac