PR Trainee

Bison & Rose s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
300 - 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PR Trainee

Sme agentúrou talentovaných ľudí, ktorí majú nápad, odvahu a chuť niečo dokázať. Chcete sa od nás učiť a získať skúsenosti z public relations, media relations, korporátnej, produktovej a krízovej komunikácie? Ak áno, potom je táto pozícia práve pre vás.

Hľadáme študentov VŠ so zameraním na marketingovú komunikáciu, mediálnu komunikáciu a PR.

Aká práca vás čaká:

Spolupráca s našimi konzultantmi v rámci projektov a zákaziek pre našich klientov.
Budete sa podieľať na príprave podkladov, monitoringov médií a rešerší.
Budete sa podieľať na zabezpečení direct mailov a tlačových konferencií.
Čo od vás potrebujeme:

Starostlivosť, výbornú komunikáciu a profesionálne vystupovanie.
Orientáciu na interných aj externých zákazníkov.
Anglický jazyk na komunikačnej úrovni.
Ponúkame:

Zaujímavú a pestrú prácu na skrátený úväzok.
Priateľské pracovné prostredie.
· Flexibilný začiatok / koniec pracovnej doby.

· Vyhradený čas na inovácie.

· Vzdelávacie kurzy, školenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
ID: 4569744  Dátum zverejnenia: 2.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac