PR Specialist

Bison & Rose s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme naše řady o nadšeného odborníka, týmového hráče, který má schopnosti a chuť podílet se na přípravě a realizaci komunikačních kampaní.

Hledáme člověka, který má zkušenosti z oblasti PR, médií nebo komunikace, orientuje se v tom, co obnáší práce pro náročné klienty, a zároveň má zájem a odhodlání rozvíjet svou kariéru ve spolupráci se špičkovými profesionály.

Nabízíme

  • zázemí a prestiž stabilní firmy,
  • zajímavou samostatnou práci na zajímavých projektech s možností tvorby vlastního řešení,
  • přátelské pracovní prostředí,
  • možnost profesního růstu,
  • propracovaný vzdělávací systém.

Od kandidátů očekáváme

  • orientaci v oblasti médií, PR nebo marketingové komunikace
  • zkušenosti s vývojem, vytvářením, zpracováním a editací témat z různých oborů
  • strukturované myšlení, schopnost předvídat a plánovat
  • samostatné rozhodování, iniciativu a tvořivost
  • spolehlivost a důslednost

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4027023  Dátum zverejnenia: 29.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc