Можливість для людей з України

Obchodný zástupca pre predaj poľnohospodárskej techniky

BISO Schrattenecker, s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 055 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BISO Schrattenecker - cíl naší společnosti v České republice a na Slovensku
Jsme přímé zastoupení výrobce bezkonkurenčních žacích lišt BISO a máme dlouhodobé vazby s našimi dodavateli.
Dlouhodobá spolupráce s zákazníky v našich regionech je založena na profesionálním přístupu obchodních zástupců, dílařů a především silné servisní podpory, na kterou se naši zákazníci mohou spolehnout, je pro nás naprosto klíčová. Jde především o takové poradenství naším zákazníků, abychom jim pomohli s růstem, inovacemi a představovali férového partnera do dalších let.

Naše zásady pro výběr pracovníků:

  • Hledáme pracovníky, kteří mají zemědělství v krvi. Práce se stroji a lidmi je baví a jsou připraveni řešit každodenní provozní problémy, ale také speciální výzvy, které se při naší činnosti objevují. Práce v zemědělství Vás prostě musí bavit!
  • Předpokladem je dlouhodobá spolupráce a oboustranný zájem o rozvoj v dané činnosti.
  • Máme zájem o vybudování nadstandardních vztahů mezi zaměstnancem a naší společností tak, aby se na nás mohl pracovník vždy spolehnout, cítil oporu a našel ve spolupracovnících druhou rodinu.
  • Samozřejmostí je samostatnost, aktivní přístup k zákazníkům, spolehlivost a odpovědnost při plnění zadaného úkolu. Důležitá je loajalita naší společnosti.
  • Vyžadujemeslušné, vstřícné a odpovědné vystupování.
  • Počítáme se zájmem o další vzdělávání formou školení interních, externích a samostudia.
  • Očekáváme dynamickou týmovou spolupráci a chuť spolupracovat v rámci naší sítě středisek.
  • Pro výběr našich pracovníků nehraje roli věk ani nic jiného. Vše posuzujeme pouze podle toho, jaké kvality dokáže společnosti pracovník nabídnout.

Co můžete očekávat z naší strany?

  • Perspektivní a dlouhodobé zaměstnání v zavedené společnosti, která udává směr v oblasti sklizňové techniky.
  • Práci ve zkušeném týmu lidí z několika středisek a krajů. Vždy se najde někdo, kdo Vám rád poradí.
  • Zajímavé platové ohodnocení. Možnost přímého jednání ohledně platů s jednatelem - aneb kvalitní práce, odpovídající plat.
  • Úvodní zaškolení, pravidelné školení jak technická, tak obchodní. Nemáte žádné zkušenosti? Nabízíme i program pro zaškolení studentů.
  • Dle pracovní pozice benefity jako služební automobil, mobilní telefon, notebook.
  • Další firemní výhody - pracovní oblečení, večírky, celofiremní exkurze a další.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • produktová školení
  • možnost práce se službovými stroji
  • telefon, případně vlastní vůz, počítač a další..
  • zajimavé platové ohodnocení dle vašich kvalit
  • zázemí sehraného týmu
  • firemní večírky, poznávací výjezdy

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • aktivní přístup k zákazníkům
  • systematyčnost
  • chuť učit se nové věci
  • reprezentativní vystupování
  • jazyková výbava - němčina, anglična - výrazná výhoda
  • zkušenost v oboru výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

BISO SCHRATTENECKER Česká a Slovenská republika je součástí skupiny BISO, která působí v přímém zastoupení v Rakousku, České Republice a na Slovensku. Mateřská rakouská společnost BISO GmbH je výrobcem žacích lišt BISO. Hlavní výrobní závod je umístěn na Slovensku. V České a Slovenské republice máme síť vlastních servisních středisek. Naší hlavní náplní je servis zemědělské techniky, prodej náhradních dílů a prodej nových i ojetých strojů.
Specializujeme se na výrobu, prodej a servis zemědělské techniky. Žací lišty BISO CropRanger a Ultralight získaly mnohá ocenění a jsou na čele technologického vývoje v tomto segmentu trhu.
Jsme opravdoví specialisté na sklízecí mlátičky. Na českém a slovenském trhu jsme již od roku 2005

Kontakt

ID: 4798184  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 055 EUR/mesiac