Dlhodobá pracovná príležitosť pre študentov VŠ - Telesales consultant/aktívny predaj

Bisnode Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
marec/apríl
nástupná hodinová mzda od 3€ + provízie z predaja a bonusy (0 - 500€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou pracovného tímu švédskej nadnárodnej spoločnosti BISNODE Slovensko, za ktorú hovorí jej dlhoročná pôsobnosť, zastúpenie v 18 krajinách Európy a spolupráca so svetovo znýmymi partnermi?
Ak Vás baví komunikácia, obchod, radi prijímate a čelíte výzvam - pošlite životopis. Už teraz sa na Vás tešíme.

- stabilné miesto v medzinárodnej firme
- príjemný a dynamický pracovný kolektív
- profesionálne zaškolenie
- individuálny prístup ku každému zamestnancovi
- profesionálny rast
- zaujímavé firemné benefity, motivačné súťaže a iné výhody
- pracovná doba od 8:00 do 15:30 hod. iba počas pracovných dní

Pracovné pohovory budú realizované priebežne. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že budeme kontaktovať iba uchádzačov vyhovujúcich našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Outlook - Základy

- tímový pracovník
- radosť z komunikácie
- dobré vyjadrovacie schopnosti
- pracovitosť
- asertivita, empatia
- pozitívny prístup vo vzťahu k práci s klientom
- odolnosť voči stresu

Bisnode Slovensko, s. r. o. je členom silnej medzinárodnej skupiny Bisnode, ktorá patrí medzi vedúcich európskych poskytovateľov digitálnych obchodných informácií a informácií na podporu rozhodovania.
Spoločnosť bola založená v roku 1989 a v súčasnej dobe zamestnáva viac ako 2400 ľudí v 18 krajinách Európy.
Bisnode databázy zahŕňajú informácie o viac ako 235 miliónoch spoločnostiach!
Dlhoročné skúsenosti a pôsobenie na Slovenskom trhu (už od roku 1990 je spol. BISNODE v oblasti B2B riešení na Slovensku a v Českej republike lídrom na trhu).

Spoločnosť na slovenskom trhu od začiatku roka 2013 vystupuje pod celoeurópskou značkou BISNODE. Zastrešuje niekoľko značiek ako napr. Európska databanka (EDB), dodavatel.sk a iné.

Zaoberáme sa zberom informácií spôsobom „Business to Business“ o významných slovenských spoločnostiach, spracovávame ich do jednotnej štruktúry a následne vydávame firemné profily vo forme internetovej databázy, či vo forme špeciálnych výberov podľa individuálnych požiadaviek klienta.

Ponúkame konštruktívne informácie a rozličné produkty, ktoré pomáhajú zákazníkom zvýšiť predaj, znížiť riziko, overiť si svojich obchodných partnerov a ich platobnú morálku a tým pádom realizovať lepšie obchodné rozhodnutia.

Detailné informácie o skupine BISNODE nájdete aj na stránkach www.bisnode.com a www.bisnode.sk .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3627539  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupná hodinová mzda od 3€ + provízie z predaja a bonusy (0 - 500€)