Telefonický konzultant pre firemnú klientelu

Bisnode Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
650 eur/mesiac + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať súčasťou pracovného tímu švédskej nadnárodnej spoločnosti BISNODE Slovensko, za ktorú hovorí jej dlhoročná pôsobnosť, zastúpenie v 18 krajinách Európy a spolupráca so svetovo známymi partnermi?
Ak Vás baví komunikácia, obchod, radi prijímate a čelíte výzvam - pošlite životopis, už teraz sa na Vás tešíme.

Čo Vás bude u nás čakať:
- zvládanie telefonickej komunikácie s klientmi a pritom mať úsmev na tvári a ľahkosť v hlase,
- kontaktovať klientov nielen prostredníctvom telefonického kontaktu, ale ja cez skype,
- čaká Vás zodpovednosť za dosahovanie a plnenie stanovených cieľov,
- a taktiež súčasťou Vašej práce bude neustále sa vzdelávanie, napredovanie, rozvíjanie Vašich obzorov a čelenie stále novým a novým výzvam.

- profesionálne zaškolenie
- príjemné pracovné prostredie
- motivačný program
- zamestnanecké benefity
- teambuildingové aktivity
- 1 deň dovolenky naviac
- Sick day (5 dní/rok)
- pri TPP stravné lístky v hodnote až 4 €

Pracovné pohovory budú realizované priebežne. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že budeme kontaktovať iba uchádzačov vyhovujúcich našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo budeme čakať z Vašej strany:
- nakoľko ide o náročnú a zodpovednú prácu s klientmi orientovanú na predaj cez telefonický kontakt, mali by ste mať predchádzajúce skúsenosti s aktívnym predajom, nie je to však podmienkou, ale výhodou
- mali by ste mať vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti, ktoré viete využiť pri telefonovaní/skypovaní a v akejkoľvek či už očakávanej alebo neočakávanej situácii
- mali by ste byť obchodník/čka telom aj dušou
- a ako vidieť z riadkov pracovnej ponuky čaká Vás ťažká práca, v ktorej je potrebné neustále vzdelávanie sa
- a čo je samozrejmosťou mať v malíčku balík Officu a internet

Bisnode Slovensko, s. r. o. je členom silnej medzinárodnej skupiny Bisnode, ktorá patrí medzi vedúcich európskych poskytovateľov digitálnych obchodných informácií a informácií na podporu rozhodovania.
Spoločnosť bola založená v roku 1989 a v súčasnej dobe zamestnáva viac ako 2400 ľudí v 18 krajinách Európy.
Bisnode databázy zahŕňajú informácie o viac ako 235 miliónoch spoločnostiach!
Dlhoročné skúsenosti a pôsobenie na Slovenskom trhu (už od roku 1990 je spol. BISNODE v oblasti B2B riešení na Slovensku a v Českej republike lídrom na trhu).

Spoločnosť na slovenskom trhu od začiatku roka 2013 vystupuje pod celoeurópskou značkou BISNODE. Zastrešuje niekoľko značiek ako napr. Európska databanka (EDB), dodavatel.sk a iné.

Zaoberáme sa zberom informácií spôsobom „Business to Business“ o významných slovenských spoločnostiach, spracovávame ich do jednotnej štruktúry a následne vydávame firemné profily vo forme internetovej databázy, či vo forme špeciálnych výberov podľa individuálnych požiadaviek klienta.

Ponúkame konštruktívne informácie a rozličné produkty, ktoré pomáhajú zákazníkom zvýšiť predaj, znížiť riziko, overiť si svojich obchodných partnerov a ich platobnú morálku a tým pádom realizovať lepšie obchodné rozhodnutia.

Detailné informácie o skupine BISNODE nájdete aj na stránkach www.bisnode.com a www.bisnode.sk .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3337432  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 eur/mesiac + provízie z predaja