Team Leader Telesales

Bisnode Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Ľ. Stárka 2150/16, okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa starať o úspešný predajný team?
Lákajú Vás výzvy a nebojíte sa náročnej práce?
Komunikujete rád/a a baví Vás práca s ľuďmi?

Čo Vás u nás čaká:

- dostanete na starosť team Telesales Operátorov
-zanalyzujete situácie a poskytnete príslušné kroky k tomu, aby team bol čo najviac motivovaný a prinášal dobré výsledky
- čaká Vás každodenná detailná práca s teamom – rozdelenie práce, motivácia, morálka, koordinácia, produktivita
- budete prvý/á pri zavádzaní zmien a nových procesov do firmy, vrátane implementácie stratégie
- súčasťou Vašej práce bude samozrejme aj reporting a analýzy
- budete sa podieľať na vytváraní call scriptov

- 1 deň dovolenky naviac
- 5 x sick day
- pitný režim
- stravné lístky
- motivačné bonusy
- firemné akcie

Pracovné pohovory budú realizované priebežne. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že budeme kontaktovať iba uchádzačov vyhovujúcich našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Čo čakáme od Vás?

- vzhľadom k tomu, že sa jedná o náročnú a zodpovednú prácu s ľuďmi, mali by ste mať predchádzajúce skúsenosti s pozíciou supervízora/team leadra, min. 1 rok
- ako je vidieť z inzerátu, čaká Vás tvrdá práca, takže by ste mal/a oplývať výbornými komunikačnými a organizačnými zručnosťami
- mal/a by ste byť schopný/á použiť všetky manažérske nástroje tak ako je treba a naopak poznať, kedy je treba ich nepoužívať
- budete jazdiť, takže by ste mal/a mať vodičský preukaz
- a samozrejme očakávame pokročilú znalosť Office

Bisnode Slovensko, s. r. o. je členom silnej medzinárodnej skupiny Bisnode, ktorá patrí medzi vedúcich európskych poskytovateľov digitálnych obchodných informácií a informácií na podporu rozhodovania.
Spoločnosť bola založená v roku 1989 a v súčasnej dobe zamestnáva viac ako 2400 ľudí v 18 krajinách Európy.
Bisnode databázy zahŕňajú informácie o viac ako 235 miliónoch spoločnostiach!
Dlhoročné skúsenosti a pôsobenie na Slovenskom trhu (už od roku 1990 je spol. BISNODE v oblasti B2B riešení na Slovensku a v Českej republike lídrom na trhu).

Spoločnosť na slovenskom trhu od začiatku roka 2013 vystupuje pod celoeurópskou značkou BISNODE. Zastrešuje niekoľko značiek ako napr. Európska databanka (EDB), dodavatel.sk a iné.

Zaoberáme sa zberom informácií spôsobom „Business to Business“ o významných slovenských spoločnostiach, spracovávame ich do jednotnej štruktúry a následne vydávame firemné profily vo forme internetovej databázy, či vo forme špeciálnych výberov podľa individuálnych požiadaviek klienta.

Ponúkame konštruktívne informácie a rozličné produkty, ktoré pomáhajú zákazníkom zvýšiť predaj, znížiť riziko, overiť si svojich obchodných partnerov a ich platobnú morálku a tým pádom realizovať lepšie obchodné rozhodnutia.

Detailné informácie o skupine BISNODE nájdete aj na stránkach www.bisnode.com a www.bisnode.sk .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3332292  Dátum zverejnenia: 12.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou