Predajca do Hi-Fi predajne s kaviarňou v Banskej Bystrici

BIS audio, s.r.o.

Miesto práce
Dolná 64, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiac+ možnosť dohody v závislosti od skúseností) + mesačné prémie podľaplnenia plánu + štvťročné odmeny na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V predajni v Banskej Bystrici nám chýba jeden člen alebo členka tímu. Hľadáme predajcu a Hi-Fi nadšenca v jednej osobe, ktorého hlavnou prácou bude odborne poradiť a pomáhať našim zákazníkom pri výbere a kúpe audio-techniky. Sme malá firma, takže si navzájom pomáhame, poradíme a sme otvorení novým nápadom. Ak je oblasť audio a video techniky Vašou záľubou, neustále sledujete nejaké novinky a vychytávky, práca s ľuďmi a predaj sú pre Vás zábavou, tak sa nám ozvite.

Medzi povinnosti predajcu patrí:

  • prezentácie spoločnosti BIS audio, ponúkaných značiek a produktov
  • aktívny predaj a poradenstvo zákazníkom, ktorí navštívia predajňu
  • kontrola kvality, vzhľadu a funkčnosti predávaného tovaru a udržiavanie čistoty v predajni
  • zisťovanie potrieb zákazníkov a poradenstvo cez telefón alebo e-mail
  • zodpovednosť za plnenie predajných cieľov
  • objednávky, príjem a vystavenie tovaru
  • evidencia zákazníkov v internom systéme a práca s pokladňou
  • spolupráca a komunikácia s marketingovým tímom, podľa potreby
  • administratíva spojená s prácou predajcu
  • spolupráca s obchodníkmi a inými členmi tímu​
  • výpomoc v kaviarni, ktorá je spojená s predajňou (striedanie s kolegami)

Čo Vám ponúkame:

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • zaujímavé finančné ohodnotenie podľa výkonu a vždy včas na účet
  • zamestnanecké benefity
  • vedomosti a skúsenosti, vďaka ktorým sa staneš profesionálom v danej oblasti
  • preplácanie povinných lekárskych prehliadok
  • práca v príjemnom prostredí so špičkovou High-End elektronikou

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša ponuka? Pošlite nám tieto dokumenty:
Štruktúrovaný životopis
Súhlas so spracovaním osobných údajov
V krátkom motivačnom liste odpovedzte na 2 otázky
1) Prečo by Vás mohla táto práca baviť ?
2) Čo by ste vedeli do tímu priniesť práve Vy?

Text súhlasu so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovávaním mojich osobných údajov firmou BIS audio, s. r. o., uvedených v životopise, motivačnom liste a iných dokumentoch, ktoré poskytujem za účelom hľadania práce. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať rovnakou formou, akou bol udelený, inak automaticky zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia.

Všetky požadované dokumenty nám pošlite do 20.05.2024 na e-mailovú adresu: [email protected] , do predmetu napíšte "Práca predajcu v BB". Kontaktná osoba: Emília Nikelová. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti predaja High-End elektroniky

Čo očakávame:

  • vedomosti v oblasti Hi-Fi - podmienkou
  • príjemné vystupovanie pred zákazníkmi a komunikačné zručnosti
  • samostatnosť pri riešení úloh a zároveň schopnosť pracovať v tíme
  • chuť učiť sa nové informácie v oblasti High-End audio aj video technológií a ich aplikovanie v praxi
  • trestná bezúhonnosť – podmienkou
  • pozitívny prístup a drive
  • lojálnosť
  • anglický jazyk - pokročilý
  • počítačové zručnosti - Internet, Microsoft Office, Outlook - pokročilý
  • termín nástup ihneď
  • ochota pomocť s fotením produktov a vytváraním krátkych videí na sociálne siete bude veľmi vítaná

Spoločnosť BIS audio, úspešne pôsobiaca na slovenskom trhu s viac ako dvadsaťročnou históriou na poli High End a Hi-Fi techniky , bola založená v roku 1999 vo Zvolene.

Od tohto momentu dokázala vytvoriť dynamickú , priestornú a precíznu zvukovú a obrazovú scénu pre nespočetné množstvo spokojných zákazníkov , odnášajúcich si okrem kvalitných výrobkov renomovaných svetových výrobcov zdrojových a zosilňovacích komponentov McIntosh, Denon, Marantz, Trinov, Gold Note, Devialet, Rotel, Audioresearch, gramofónov Transrotor a MoFi, reproduktorov Bowers & Wilkins, Monitor audio, Canton, Sonus faber, špičkových projektorov SIM2 prepojené káblami poprednej svetovej značky Audioquest, aj pocit istoty, že nami navrhnutý systém spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky pre kvalitnú reprodukciu obrazu a zvuku. Patríme tiež medzi predajcov luxusnej dizajnovej značky Bang & Olufsen. Nezabúdame ani na priaznivcov čoraz populárnejších prenosných audio video zariadení, pre ktorých ponúkame široký výber slúchadiel KOSS s doživotnou zárukou. Nájdete u nás aj Hi-Fi a kino nábytok v podobe lifestyle dizajnových produktov výrobcov Spectral a Bassocontinuo, či Cineak a ešte mnoho ďalšieho. Ako jedna z mála audio spoločností má BIS audio celoplošné pole pôsobnosti vo všetkých regiónoch Slovenska.

Aplikácia najmodernejších technológií v oblasti spracovania a distribúcie audio a video signálu, ich integrácia v prospech požiadaviek zákazníka, či už v jedno alebo viaczónových aplikáciach pomocou systémov od rôznych výrobcov, individuálny prístup, kvalifikovaný personál predajcov a technikov, spolu s kvalitným záručným a pozáručným servisom v zmluvnom servisnom stredisku tvoria nosnú kostru fungovania spoločnosti.

Aj vďaka tomu je BIS audio jedným z lídrov na slovenskom trhu, čoho dôkazom je aj množstvo ocenení odbornej verejnosti a spokojnosť všetkých, ktorí sa chcú „ dotknúť zvuku“.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Emília Nikelová
Tel.: +421910736679
E-mail: poslať životopis
ID: 4811903  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac