Medicínsky reprezentant pre Slovenskú republiku

BIP Medical CZ, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Slovenská republika (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 - 1100€ (+ variabilná zložka platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť BIP Medical CZ, s.r.o., dodávateľ špeciálnych zdravotníckych produktov od nemeckého výrobcu, hľadá do svojho tímu pre Slovenskú republiku vhodných kandidátov / kandidátky na pozíciu Medicínsky reprezentant.
- Prezentácia spoločnosti a jej produktov u špecialistov v danom regióne
- Rozvíjanie a upevňovanie vzťahov s lekármi a farmaceutmi
- Uplatňovanie marketingovej a predajnej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- Dosahovanie stanovených predajných výsledkov
- Pravidelné reportovanie výsledkov nadriadenému

- Prostredie úspešnej medicinskej firmy
- Kariérny rozvoj
- Služobný automobil, mobil, notebook, stravné lístky
- Možnosť veľa nových vedomostí a zručností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Predchádzajúce skúsenosti ve zdravotníctve
- Skúsenosti v oblasti obchodu - nutnosť
- Prezentačné a komunikačné schopnosti
- Pozitívny a flexibilný prístup, chuť vzdelávať sa
- Samostatnosť, flexibilita

Dodávateľ špeciálnych zdravotníckych produktov od nemeckého výrobcu

Bohunická cesta 843/17
66448 Brno - Moravany
Česká republika
ID: 3533345   Dátum zverejnenia: 7.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 1100€ (+ variabilná zložka platu)