Dispečer / špeditér pre medzinárodnú kamiónovú dopravu a logistiku

Bioway s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1.000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
· Komunikácia s dopravcami a partnermi, vyjednávanie prepravných podmienok a cenotvorba .
· Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok.
· Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému, evidencia údajov o vykonaných jazdách.
· Operatívne riešenie zmien a reklamácií.
· Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru.
· Monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi.
· Vedenie školení pre vodičov.
· Analýza dát o preprave a nákladov

Ponúkame:
• prácu v medzinárodnej spoločnosti
• možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom,
• zodpovedajúce platové ohodnotenie a ďalšie zamestnanecké výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadujeme pracovné skúsenosti na pozícii dispečera; dobré organizačné schopnosti; komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, skúsenosti v oblasti logistiky a špedície. Znalosť nemeckého a anglického jazyka.

Spoločnosť zaoberajúca sa špedíciou, logistikou a medzinárodnou kamiónovou dopravou.
ID: 3469704  Dátum zverejnenia: 28.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.000 EUR