Prevádzkový elektrikár

Biotika a.s.

Miesto práce
Biotika A.s., Príboj, Slovenská Ľupča-Biotika
Termín nástupu
01.07.2018
460€ + 30% prémie + príplatky v zmysle Zákonníka práce + možnosť osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž, prevádzka, údržba, opravy a inšpekcie komplexného zariadenia elektrických pohonov automatických liniek, ktorých riadiace odvody sú vybavené log. obvodmi s automat. alebo program. riadením
- komplexné revízie elektrického osvetlenia vo výrobných a nevýrobných prevádzkach v zmysle ATN 33 1500 v rátane vyhotovenia skúšobného protokolu
- dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny
- práca v nepretržitej prevádzke

Informácie o výberovom konaní

e- mail: [email protected]
štruktúrovaný životopis
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí zaslali svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

organizovanie a plánovanie práce
samostatnosť
technická gramotnosť
manuálna zručnosť

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v biotechnologickej výrobe, výroba farmaceutických substancií

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3423504  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 460€ + 30% prémie + príplatky v zmysle Zákonníka práce + možnosť osobného ohodnotenia