Účtovník

GreenCorp s.r.o.

Miesto práce
Horovce pri Púchove, Horovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiacV závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú kolegyňu, ktorá má skúsenosti v oblasti účtovníctva a daní.

Náplň práce:
- zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva pre viacero spoločností
- spracovanie podkladov pre zostavenie DP k DPH a DPPO
- participácia na pravidelných závierkových operáciách
- ostatné administratívne a výkaznícke práce

- príjemné pracovné prostredie
- možnosť sebarealizácie
- možnosť odborného rastu

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené, vyhradzujeme si však právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-znalosť podvojného účtovníctva na pokročilej úrovni
-prehľad v účtovnej a daňovej legislatíve
-znalosť MS Excel, Word, Outlook, Omega- výhodou
-samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť
-schopnosť analytického myslenia
- schopnosť pracovať vo vysokom pracovnom nasadení

Spoločnosť GreenCorp, s.r.o. ako inštitúcia má momentálne vďaka svojej vedomostnej výbave a skúsenostiam priamy vplyv a dosah na 30-40% bioplynového sektoru na Slovensku. V súčasnosti v rámci blízkej kooperácie poskytujeme biologické a technologické poradenstvo 36 bioplynovým staniciam na Slovensku, v Čechách i v Maďarsku. Biologický servis je dôležitý pre výber a efektívne spracovanie vstupných substrátov a rovnako aj optimalizáciu celkového procesu produkcie bioplynu. Pre maximálnu spokojnosť našim zákazníkom ponúkame viacero variantov našich služieb podľa potrieb konkrétnej bioplynovej stanice. Spoločnosť disponuje vlastným špičkovým analytickým centrom a tiež dostatočným personálnym zázemím, ktoré umožňujú flexibilné zásahy pri riešení prevádzkových potrieb našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3833284  Dátum zverejnenia: 18.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac