Vedúca laboratória/ asistentka vedúceho oddelenia

BIOTEC, s. r. o.

Miesto práce
Horovce
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 000 €, po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu zamestnancov oddelenia,
- návšteva prevádzok a komunikácia s obsluhou BPS,
- ukladanie pracovných úloh, zamestnancom, organizácia, riadenie a kontrola ich práce, zodpovednosť za plnenie úloh vyplývajúcich zo zmlúv,
-vedenie evidencie, spotreby, výdaja aditív a iných materiálov pre biologický servis, zodpovednosť za ich včasný a efektívny nákup,
- zodpovednosť za rozvoz a včasnú dodávku aditív a iných materiálov pre BPS,
- vedenie administratívy oddelenia, spolupráca pri vypracovávaní návrhov zmlúv, vyhľadávaní potenciálnych partnerov, vypracovávanie cenových ponúk, komunikácia s účtovným oddelením,
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi

- práca v mladom kolektíve,
- možnosť kariérneho rastu,
- 1-smenný pracovný režim,
- vianočné odmeny,
- mobilný telefón, PC

Svoje životopisy s fotografiou zasielajte na uvedený mailový kontakt.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2018 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v oblasti biotechnológie a biochémie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- teoretické vedomosti a praktické skúsenosti pre vykonávanie funkcie
- flexibilita a zodpovednosť, príjemné vystupovanie
- stabilná a lojálna osobnosť
- vysoké pracovné nasadenie, dynamika,
- samostatnosť

Spoločnosť BIOTEC energy servis, s.r.o. ako výskumná inštitúcia má momentálne vďaka svojej vedomostnej výbave a skúsenostiam priamy vplyv a dosah na 30-40% bioplynového sektoru na Slovensku. V súčasnosti v rámci blízkej kooperácie poskytujeme biologické a technologické poradenstvo 36 bioplynovým staniciam na Slovensku, v Čechách i v Maďarsku. Biologický servis je dôležitý pre výber a efektívne spracovanie vstupných substrátov a rovnako aj optimalizáciu celkového procesu produkcie bioplynu. Pre maximálnu spokojnosť našim zákazníkom ponúkame viacero variantov našich služieb podľa potrieb konkrétnej bioplynovej stanice. Spoločnosť disponuje vlastným špičkovým analytickým centrom a tiež dostatočným personálnym zázemím, ktoré umožňujú flexibilné zásahy pri riešení prevádzkových potrieb našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BIOTEC energy servis, s. r. o.
Horovce 106
020 62 Horovce

Kontakt

ID: 3310045   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 000 €, po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia