Záhradník

BIOTATRY H&B, s. r. o.

Miesto práce
Východná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 100 EUR/mesiacpríplatky za nadčasy, za dobrovoľnú prácu cez víkend a počas št.sviatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pestovanie, zber a spracovanie liečivých, aromatických a koreninových rastlín
- pestovanie, zber a spracovanie drobného ovocia (čučoriedky, rakytník, arónia, zemolez, ríbezle, atď.)
- administratívne a evidenčné práce spojené s výrobou a spracovaním
- baliareň a sklady

- dynamicky sa rozvíjajúca firma s veľkým potenciálom
- priestor pre osobný aj odborný rast
- mladý kolektív
- preplácanie nadčasov
- práca v prírode v peknom prostredí

Ponúkame prácu pre záhradníčku/záhradníka. Hľadáme človeka, ktorý/á má vzťah k takejto práci a záujem o túto oblasť ekologického poľnohospodárstva - hlavne liečivé rastliny a drobné ovocie. Práca je vhodná aj pre absolventa SŠ alebo VŠ. Jednosmenná prevádzka - prac.čas v lete 6:00-14:30. Ponúkame zaujímavé platové ohodnotenie (cca 800-1100€/mes.) a ďalšie benefity, pre SZČO vyššia mzda. Nemáme možnosť plnohodnotného ubytovania vo firme.

Ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, prosím, zašlite svoj životopis na e-mail: [email protected]

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Môže to byť aj s časovým odstupom, keďže máme teraz veľa práce.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti BIOTATRY H&B, s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Po uplynutí tejto doby budú údaje vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pestovanie a spracovanie liečivých rastlín a drobného ovocia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

mail, inet, office, smartfon - Pokročilý
špecializovaná rastlinná výroba - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4+ vrátane školy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odborné znalosti, čestnosť, spoľahlivosť, samostatnosť a dôslednosť pri riešení úloh, učenlivosť, schopnosť pracovať v kolektíve a objavovať nové možnosti, dobrá adaptabilita na náročné prostredie,
kladný vzťah k fyzickej práci, k prírode a ekologickému poľnohospodárstvu
nefajčiar !

Severne od obce Východná, priamo pod Vysokými Tatrami s majestátnym Kriváňom v neporušenej prírode Tatranského národného parku, rastie už tisíce rokov množstvo liečivých rastlín. Ich úžasnú silu a účinky už dávno dobre poznali naši predkovia, ktorí ich zbierali, sušili a vedeli nimi poliečiť mnohé neduhy v podobe chorôb a zranení. Aj v súčasnosti sa liečivá sila byliniek využíva vo fytoterapii.

Vysoká nadmorská výška s alpínskou klímou južných svahov Vysokých Tatier, kde je vhodná pôda, čistý vzduch a dostatok zrážok, vytvára priaznivé podmienky pre rast byliniek a drobného ovocia. A práve tu, s dôrazom na ochranu čarokrásnej prírody našich nádherných veľhôr, ekologickým spôsobom pestujeme čisté BIO produkty špičkovej kvality.

Tajomstvom našich lahodných čajov sú veľmi kvalitné suroviny. Vypestované a zozbierané bylinky precízne sušíme a spracovávame podľa unikátnych receptúr, takže každý čaj má svoju jedinečnú vôňu, farbu a chuť. V našich sypaných čajoch môžete rozoznávať kúsky jednotlivých liečivých rastlín.

Spoločnosť BIOTATRY H&B, s.r.o. vznikla koncom roku 2019 oddelením strediska Bylinky a drobné ovocie od Farmy Východná p.d. To začalo ako start-up v rámci farmy ešte v roku 2012. V roku 2017 uzreli svetlo sveta naše prvé potravinárske výrobky pre koncových spotrebiteľov v podobe kvalitných sypaných bylinných čajov.

Hospodárime ekologicky, takže pri pestovaní byliniek nepoužívame žiadnu chémiu a spolupracujeme s prírodou. Naše produkty sú len BIO a celé vyrobené na Slovensku – priamo v srdci tatranskej prírody. Navyše, správnymi osevnými postupmi a kompostovaním robíme poľnohospodárstvo udržateľným a tým šetríme a chránime naše citlivé životné prostredie.

V blízkosti je farmárska predajňa Humno, odkiaľ sa organizujú pre záujemcov poučné aj zábavné prehliadky farmy a voľnočasové aktivity na farme a v okolí nielen pre deti a mládež. Budeme radi, ak si našu prácu prídete osobne pozrieť.
ID: 4102480  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac