Pracovník logistiky a distribúcie / Skladník

Biosynth s. r. o.

Miesto práce
Nobelova, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sumár práce
Máme vzrušujúcu príležitosť pre pracovníka logistiky a distribúcie /
Skladník sa pripojí k nášmu tímu v Bratislave, Slovenská republika.

Čo Ťa čaká?
• Práca v úplne nových skladových priestoroch s chemikáliami a chemickým príslušenstvom.
• Denná manipulácia s chemikáliami, ich prevažovanie, prebaľovanie alebo iná manipulácia za prísnych bezpečnostných a hygienických pravidiel.
• Príjem a výdaj chemikálií na expedíciu alebo do výskumno-vývojových laboratórií.
• Príprava podkladov a dokumentov pre expedíciu chemikálií, komunikácia s kuriérskymi službami, plánovanie, príprava balení.
• Údržba a spravovanie skladov.
• Komunikácia s obchodnými oddeleniami skupiny Biosynth, riešenie jednoduchších aj
zložitejších situácií.
• Tímová spolupráca

A čo ponúkame?
Flexibilný pracovný čas.
Prácu v medzinárodnej rastúcej spoločnosti so stabilným zázemím
Možnosť profesného rastu (školenia, workshopy, tréningové programy, jazyky a pod.)
Možnosť parkovania v areáli spoločnosti
Bonusový systém (podrobnejšie predstavíme na pohovore)
Podpora športových aktivít (Multisport karta)
Príspevok do tretieho piliera (DSS).
Ovocné dni a občerstvenie na pracovisku
Tembuildingové akcie a eventy
Ceníme si Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Vhodných kandidátov budeme priebežne
kontaktovať a pozývať na pohovor do sídla spoločnosti.
Prosíme o zasielanie životopisov v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník / logistika

Čo požadujeme:

Skúsenosti s prácou v sklade
Tímového hráča, solidárnosť, lojalitu
Anglický jazyk - úroveň aspoň A2

Nie je podmienkou, no určite výhodou:

Skúsenosti so skladovým hospodárstvom
Skúsenosti s balením a distribúciou chemických látok
Skúsenosti s logistikou
Skúsenosti s programom SAP
Práca pod ISO certifikáciou

Biosynth je inovatívna spoločnosť v oblasti biologických vied, syntézy na zákazku a výrobných služieb. Sme vedci, pre vedcov, ktorí zabezpečujú dodávateľské reťazce s konzistentnou kvalitou po celom svete. Vyrábame a odoberáme širokú škálu chemických a biochemických produktov a sme hrdí na to, že dodávame produkty, ktoré iní nedokážu. Sme odborníci na komplexnú chémiu, peptidy a kľúčové biologické suroviny. Poskytujeme celý rad produktov a služieb na podporu výskumu a vývoja v oblasti prírodných vied s viac ako pol miliónom produktov v našom výskumnom katalógu a stovkami ďalších komplexných projektov a výrobných služieb.

Biosynth is an innovative life sciences reagents, custom synthesis and manufacturing services company. We are by scientists, for scientists, securing supply chains with consistent quality, across the globe. We manufacture and source a vast range of chemical and biochemical products and take pride in delivering products that others cannot. We are experts in complex chemistry, peptides and key biological raw materials. We provide a full range of products and services to support life science research and development, with more than half a million products in our research catalog and hundreds of complex manufacturing service projects.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4590679  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac