Chemik - Syntetik (Ref. č.: 03/4)

Biosynth s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Apríl / Máj
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000+ EUR brutto pre absolventov (v prípade preukázatelných rokov praxe v obore sa dané zohľadní v mzde pri nástupe) , bonusový systém (20% z hrubej mzdy mesačne po skúšobnej dobe), dohoda o úprave platu po určenom čase možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na výskumných a vývojových projektoch priamo v chemických laboratóriách v oblasti organickej chémie.
Práca na Scale-Up projektoch priamo v chemických laboratóriách.
Vedenie dokumentácie a inej príslušnej agendy.
Údržba a čistenie chemických zariadení a iného chemického príslušenstva.

Mesačný bonusový systém rátaný percentuálne z hrubej mzdy.
Flexibilný pracovný čas.
V prípade nadčasov možné okamžité kompenzácie. (skoršie odchody z práce, náhradné voľno)
Možnosti doplnkového vzdelania v rámci pracovnej pozície.
Možnosti doplnkového vzdelania v rámci osobnostného rastu.
Nápoje nad povinný rámec.
Parkovanie v areáli spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Kandidáti budú oslovovaní priebežne.
Je potrebné zaslať prehľadný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Prax v chemickom laboratóriu výhodou.
Znalosť nemeckého jazyka výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.4.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia, organická chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tímový hráč
Flexibilný
Samostatnosť pri riešení úloh
Komunikatívnosť
Ochota napredovať

Skupina Biosynth, zaoberajúca sa organickou chémiou, so svojim sídlom a výrobnou linkou v meste Staad, Švajčiarsko; rozšírila svoje pôsobenie na Slovensko v roku 2016, so zámerom pokrytia rozrastajúcich sa podnikateľských aktivít a nárokov na svoje produkty na svetovom trhu. Kancelária v Bratislave je cenným prírastkom do organizácie Biosynth, ktorá má svoje sídla aj v USA a Číne.
V roku 2018 sa stala skupina Biosynth 100% vlastníkom spoločnosti TAU-CHEM, s.r.o., ktorú zlučuje so spoločnosťou Biosynth, s.r.o. k 01.01.2019. Zlúčená spoločnosť bude pokračovať v obchodných aktivitách v rámci EÚ ale aj mimo nej, ako aj s výskumom a vývojom nových chemikálií.

O skupine Biosynth
Biosynth (biosynth.com) je uznávaná spoločnosť s úspešnou históriou na poli biochemikálií pre diagnostiku, farmaceutickom a chemickom priemysle, ako aj v potravinárskych a environmentálnych analýzach. So svojou širokou základňou, pozostávajúcou z vyše 100 000 položiek, je spoločnosť Biosynth vhodným partnerom v priemyselnej aj laboratórnej oblasti.
Medzi hlavné pôsobnosti spoločnosti patria aj rozvojové projekty, malá aj priemyselne široká výroba a v neposlednom rade aj pôsobenie ako celosvetový produktový zdroj.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Nobelova 34
836 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jerguš Mitter
Tel.: +421915766734
E-mail: poslať životopis
ID: 3619792   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000+ EUR brutto pre absolventov (v prípade preukázatelných rokov praxe v obore sa dané zohľadní v mzde pri nástupe) , bonusový systém (20% z hrubej mzdy mesačne po skúšobnej dobe), dohoda o úprave platu po určenom čase možná