Účtovník / Účtovníčka

Biosynth, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
možný od - 01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat - 1000 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie účtovníctva.

Špecifkované na pohovore.

Životopis zasielať v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku.
Prosíme o rešpektovanie uvedených podmienok.
Po obdržaní životopisu bude uchádzač spätne informovaný o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
SAP - Pokročilý

Prax v úťtovnom programe SAP alebo akomkoľvek inom podobnom programe.
Minimálna prax 5 rokov.

Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť.

Skupina Biosynth, zaoberajúca sa organickou chémiou, so svojim sídlom a výrobnou linkou v meste Staad, Švajčiarsko; rozšírila svoje pôsobenie na Slovensko v roku 2016, so zámerom pokrytia rozrastajúcich sa podnikateľských aktivít a nárokov na svoje produkty na svetovom trhu. Kancelária v Bratislave je cenným prírastkom do organizácie Biosynth, ktorá má svoje sídla aj v USA a Číne.
V roku 2018 sa stala skupina Biosynth 100% vlastníkom spoločnosti TAU-CHEM, s.r.o., ktorú zlučuje so spoločnosťou Biosynth, s.r.o. k 01.01.2019. Zlúčená spoločnosť bude pokračovať v obchodných aktivitách v rámci EÚ ale aj mimo nej, ako aj s výskumom a vývojom nových chemikálií.

O skupine Biosynth
Biosynth (biosynth.com) je uznávaná spoločnosť s úspešnou históriou na poli biochemikálií pre diagnostiku, farmaceutickom a chemickom priemysle, ako aj v potravinárskych a environmentálnych analýzach. So svojou širokou základňou, pozostávajúcou z vyše 100 000 položiek, je spoločnosť Biosynth vhodným partnerom v priemyselnej aj laboratórnej oblasti.
Medzi hlavné pôsobnosti spoločnosti patria aj rozvojové projekty, malá aj priemyselne široká výroba a v neposlednom rade aj pôsobenie ako celosvetový produktový zdroj.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2761358  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat - 1000 EUR brutto