Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zákaznícka podpora HU/SK/CZ

Zbd trade s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 140 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Telefonická komunikácia so zákazníkmi v maďarskom alebo v slovenskom alebo v českom jazyku
• Dobrá a aktuálna znalosť výrobkov pre zákazníkov
• Vkladanie dát do databázy, nahrávanie objednávok

• Home office
• Flexibilita, plný alebo čiastočný úväzok
• Školenie
• Bezpečné, medzinárodné zázemie
• Stabilný mesačný príjem + variabilná zložka výplaty, ktorá závisí od výkonu zamestnanca
• Multikultúrny tím
• Nástup do práce: ihneď

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•hovoríš plynule maďarsky, slovensky alebo česky
• máš výborné komunikačné zručnosti
• proklientskú orientáciu, trpezlivosť a empatickosť
• zvládaš dobre monotónnosť, ale aj zmeny

Biostile doplnky

Značka Biostile
Vyrábame doplnky stravy, kozmetiku a čaje, ktorých hlavným účelom je účinná pomoc pri udržiavaní zdravia a zdravého životného štýlu.

Produkty Biostile sú výsledkom aktívnej spolupráce medzinárodného tímu odborníkov, vyrábané v Slovinsku, vo vlastnej továrni, v sídle našej firmy Biostile v Komeni. Vyznačujeme sa vynikajúcou kvalitou našich produktov, pretože používame iba suroviny najvyššej kvality vyrobené podľa najvyšších štandardov v tomto odvetví.

Zakladateľmi firmy Biostile sú členovia rodiny Kosmina, ktorá pôsobí v oblasti doplnkov stravy už od roku 1990. Pod záštitou spoločnosti združili domácich a zahraničných odborníkov v oblasti doplnkov stravy a tých najlepších dodávatelia surovín v európskom priestore ich rozširujú o moderné výrobné zariadenia. Značka Biostile vyčnieva z radu mnohých dodávateľov doplnkov výživy vysokou kvalitou ingrediencií, najnáročnejším zložením a komplexným prístupom k navrhovaniu kvalitných doplnkov výživy vhodných pre potreby moderného života. Dôraz je kladený na zmes účinných látok s preukázanými synergickými účinkami, nielen na jednu zložku.

V našich receptúrach sa moderné poznatky získané vedeckým výskumným prístupom spájajú so skúsenosťami získanými tradičnými prístupmi a osvedčenými postupmi z celého sveta, využívané v holistickom prístupe k riešeniu aktuálnych životných výziev. Tam, kde je to možné a rozumné, sa namiesto syntetických analógov používajú organické zložky získané z prírody. Všetky produkty bez prísad živočíšneho pôvodu majú kapsulu na báze hydroxypropylmetylcelulózy (HPMC) a sú preto vhodné aj pre vegánov. Niektoré produkty sú prispôsobené špecifikám moderného človeka najmä v našom geografickom prostredí (napríklad problém nedostatku biologicky dostupného selénu a kremíka v strave). Súčasťou sortimentu Biostile je aj autorský program Dr. Majića, pre efektívnejšiu liečbu takzvaného metabolického syndrómu, ktorý je výsledkom našej dlhoročnej aktívnej a plodnej spolupráce. Vedúci lekár Dr. Tomislav Majić, okrem iného je zakladateľom centra pre rehabilitáciu srdcových pacientov v Terme Šmarješke Toplice, spoluzakladateľom Angiologickej sekcie Slovinska a odborným spolupracovníkom Asociácie kardiológov a angiológov Slovinska. Stále aktívne vykonáva prácu kardiológa.
ID: 4463358  Dátum zverejnenia: 9.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 140 EUR/mesiac