Kuchár,kuchárka

BioStarPlus,s.r.o.-prevádzka :Mecse občerstvenie

Miesto práce
Heďbeneéte 512, Kútniky, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
01.10.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedla podľa denného menu, prípravné práce.Príprava studených a teplých jedál, Udržovanie čistoty,

Príjemný kolektív, stabilná práca na plný úväzok, možnosť zvyšovania mzdy po určitom odpracovanom období.Víkendy a sviatky sú voľné!!

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba: PO-PI 06.00-15.00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovednú, nekonfliktnú osobu so zmyslom pre tímovú prácu, poriadok, čistotu a detail.
-spoľahlivosť, samostatnosť, kreativita, príjemné vystupovanie.

Občerstvenie MECSE sa nachádza na Nemešsegskej ulici v budove ROTUNDY v Dunajskej Strede. Od skorých ranných hodín ponúkame raňajky, denné obedové menu, čerstvo grilované jedlá formou rýchleho občerstvenia.
Naše heslo: Vždy čerstvé, pripravené práve teraz, práve pre vás....

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3185410  Dátum zverejnenia: 12.9.2017